как да гледам всд на телевизор
Наскоро си купих мп3/всд/сд плейър. Разполагам със скарт за телевизор и ав кабел. Плейвам нормално всд-то но на телевизора няма нито образ, нито звук. Ще се радвам, ако някой може да ми каже какво друго трябва да се направи, освен свързването на устройствата.
как да гледам всд на телевизор
Ами прочети си книжката към плеъра. Поне марка и медел да беше написъл. Провери да си включил съответния вход на телевизора.
как да гледам всд на телевизор
виж дали тестовото cd тръгва на телевизора... ако тръгва значи проблема е в пираткосто копие което притежаваш. ако не READ THE ****ING MANUAL
buahha
как да гледам всд на телевизор
нищо не пише в manuala. Трябва да натисна някакъв бутон и да се появи меню на телевизора, само че нищо не става!
как да гледам всд на телевизор
Изобщо тръгва ли нещо на твоето устройство - мп3, двд ?
как да гледам всд на телевизор
Не е проблема в устройството. Всичко тръгва на 6. Даже и всдто, само че няма картина, а звук - само като включа слушалките.
как да гледам всд на телевизор
Ако е в гаранция - скоквай до сервиза най-добре. И да не е "хардуерен" проблем, поне ще те светнат какво пропускаш. Друг проблем е ако по кабела за кабелната ти телевизия тече ток и той е поизгорил някой и друг вход или изход по уредбите ти, както стана при мен, когато си вързах РС-то с телевизора и аудиоуредбата. :-(
как да гледам всд на телевизор
Поиграй си с настройките на плейъра, би трябвало да имаш он-скрийн меню. Пробвай, изключи/включи 5.1 звука, сменяй системите за възпроизвеждане (пал, нтсц), пробвай с друго ВЦД...побъзикай се малко с тези работи, може пък да изскочи пилето от някъде.