Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 115 от 118 ПърваПърва ... 65105113114115116117 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,711 до 1,725 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1711

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Наскоро от нета разбрах за още едно работещо приложение с много безплатни канали IPTV за Андроид 5 и нагоре, а версията му за Windows е само за 64 бит - в момента нямам никакъв Андроид бокс, едното ми мини PC е с Андроид4 и WIN 10 - 32 bit и не става, другото ми мини pc също е старо и слабичко с WIN10-64 bit, но се оказа че приложението с телевизиите много го затормозява и почти не може да се гледат. Пробвах първо двата най-използвани емулатора на Андроид, но и те страшно претоварваха компютърчето. Тогава му инсталирах Phoenix OS-64 bit (сигурно може и Remix OS или Андроид за PC) - приложението с телевизиите работи гладко в Phoenix OS-64 bit, докато във Windows-а забиваше при същия хардуер.
    Обаче в Phoenix OS няма драйвери за звуковата карта, за блутут и др. като за моето устройство и нямах звук, интернет има по кабела през LAN, затова сложих USB аудио карта и USB Bluetooth, които си работят без да искат драйвери с Андроид, USB дакът ми също работи и мога да слушам DSD. И така - ако имате едно поне 5 годишно PC/лаптоп може да му инсталирате някакъв Андроид и да си го ползвате и като Андроид бокс.
    За видеота обаче максимумът на моя хардуер е 1080p, за 4к видео-H.265 не става.
    Този пост е редактиран от morandis; 10-05-21 в 21:11.
    VanDan одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1712

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Става ли цък
    или да търся нещо друго. 140лв.
    П.П.
    Дали ще мога някои приложения с акаунт дето са ми на телефона да си ги инсталирам на плеъра и да си ги гледам на телевизора.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1713

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    За андроид тв бокс за момента, т.е. само за днешния ден, защото утре вече може цените и предложените модели да са други, препоръчвам този - TANIX TX3 Amlogic S905x3 2GB/16GB с доставка от Чехия (може да опиташ и купон "EDMWH20" за намаление) - крайната цена е изгоднa.
    Има по нов процесор от този, който си посочил и 16 ГБ ROM, а дистанционно с блутут може отделно да се купи

  5. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #1714

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте, трябва ми някакъв медия плеър за телевизора ми който няма YouTube примерно! Обаче искам да може да пускам и филми на него (сваляни от торенти) с БГ субтитри. Рядко , но да гледат децата!
    Бихте ли ми препоръчали нещо не много скъпо!? Това отгоре TANIX TX3 Amlogic S905x3 препоръчано, вариант ли е?

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #1715

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Tox1 е добър бокс. Има го по продавалниците за около 150лв.

  7. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #1716

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Един колега си взе x96 max+ 4GB Android 9 и е много доволен за около 120 лв. Взего за Тв което не е смарт и гледа филми с големина около 5Гб от външен диск. Казва че му върши прекрана работа.

  8.  
     
  9. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #1717

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    A БГ субтитри на филмите нали ще вървят на тези боксове?

    С какво е е по добър TOX 1 от Xiaomi TV Box S примерно?

    Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от brabusbg; 01-11-21 в 10:04.

  10. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #1718

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Аз определено бих взел TOX 1. Предимствта са че е с процеросор доказал се за видео обрботка, с 4 Гб рам а не 2, с Андроид 9 а не 8,1 и по клиповете се вижда че е чист Андроид а не като на другия google tv. Има дисплей и външна антена за мрежа. Всичко което трябва да има един ТВ бокс, а другото е една детска играчка за игри и трудно пускане на филми, и неизвестно кои приложения ще можат да се инсталират.
    БГ субтитри зависят от приложенията Коди или VLS player коиото подържат кирилица. На Xiaomi ако можеш да инсталираш тези приложения ще имаш бг субтитри иначе не е сигурно

  11. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #1719
    Цитат Първоначално публикувано от npb Виж публикацията
    Аз определено бих взел TOX 1. Предимствта са че е с процеросор доказал се за видео обрботка, с 4 Гб рам а не 2, с Андроид 9 а не 8,1 и по клиповете се вижда че е чист Андроид а не като на другия google tv. Има дисплей и външна антена за мрежа. Всичко което трябва да има един ТВ бокс, а другото е една детска играчка за игри и трудно пускане на филми, и неизвестно кои приложения ще можат да се инсталират.
    БГ субтитри зависят от приложенията Коди или VLS player коиото подържат кирилица. На Xiaomi ако можеш да инсталираш тези приложения ще имаш бг субтитри иначе не е сигурно
    https://m.youtube.com/watch?v=ubICf5w0PUU

    - - - - - - - - - -

    https://m.youtube.com/watch?v=_J4G4ZTkO8k

  12. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #1720

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря ви за изчерпателните коментари! И още един послед въпрос! Wi Fi държи ли се добре на този бокс. Ще може ли да се гледа през него! Понеже досега и мултимедийни плеъри които съм имал, било то и Playstation... всички те на Wi Fi e мисията невъзможна!

  13. tek
    tek е на линия
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    982
    #1721

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Всичко зависи от какво ще се гледа стриймва:4K 1080p, силата на сигнала на рутера и т.н.
    Но, от евтин бокс не очаквай чудеса.
    При тях има винаги икономия и качество на изработка под въпрос.
    Ако е само за едната ТВ, малко филми и и YouTube би трябвало да свърши работа.

    - - - - - - - - - -

  14.  
     
  15. Syd
    Syd е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    23
    #1722

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Реших да си взема ТВ бокс, засега основно за гледане на филми от торенти със средни претенции към резолюции и качество и по-нататък в движение ще реша за какво друго. Смятам да кача на ТВ бокса и софтуера от моята кабеларка и да го ползвам като сет-топ-бокс за интерактивна телевизия за гледане на минали тв предавания. Трябва ли ТВ бокса да отговаря на някакви доп. изисксвания във връзка с това, че ще се ползва и като сет-топ-бокс. Освен, че процесора трябва да е поне горе-долу читав. РАМ-а и харда имат ли значение? Дали е ТВ Андроид или чист Андроид от значение ли е? Засега съм се ориентирал към ТОX1 4/32GB или по-скоро към Ugoos X4 PRO 4/64GB.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #1723

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Ugoos са добра марка и моделите им са читави. Не съм много сигурен как ще "качиш софтуера на кабеларката". Отделно някои кабелни оператори проверяват по мак адрес СТБ та си. Та ще трябва да клонираш и мак адрес.
    Syd одобрява това.

  17. Syd
    Syd е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    23
    #1724

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    .... Не съм много сигурен как ще "качиш софтуера на кабеларката". Отделно някои кабелни оператори проверяват по мак адрес СТБ та си. Та ще трябва да клонираш и мак адрес.
    Не се изразих много правилно. Така ми обясниха техниците на кабеларката. Предполагам, че имат приложение качено в Гугъл плей и го дърпат оттам...Да, има такова приложение, сега проверих.

  18. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #1725

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Tox1 e o.k.Има повече прош
    ивки за него.По евтин е.

    - - - - - - - - - -

    Tox1 e o.k.Има повече проливки за него.По евтин е.
    nassko1 и Syd харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе