Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 92 от 118 ПърваПърва ... 42829091929394102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,366 до 1,380 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    163
    #1366

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    С тези ТВ плеъри съвсем се обърках . За даден модел на едно място пише - HDMI 2.0 ,на друго HDMI 1.4 , на трето HDMI 2.0a . HDCP 2.2 някъде е посочено ,че има ,а на друго място пише ,че няма . Страшна работа .
    Ако чипа в случаят Amlogic S912 - в спецификацията му пише , че поддържа -VP9-10 Profile-2 , Dolby Vision, HDR10 and HLG HDR processing , Built-in HDMI 2.0a and HDCP 2.2 - значи ли това ,че всички устройства базирани на Amlogic S912 , имат и поддържат всички негови спецификации . Мерси .

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1367

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Общо взето е така . Чипа има съответната архитектура и алгоритми за дадена поддръжка , но не всичко работи на прима виста - трябва си софтуер или съответния ъпдейт на фирмуера и съответните лицензи.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    163
    #1368

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Ако си притежател на Андроид телевизор има ли нужда от Андроид TV Box - има Коди , външни плеъри можеш да инсталираш (VLC , MX ) за филмите и субтитрите . В този случай има ли нещо за ,което TV Box-а ще ти е нужен и не може да го ползваш през ТВ-то .

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1369

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    По принцип и в зависимост от нуждите - няма особен смисъл . Но ако искаш по-добър плеър , но външен , тогава - да . И пак зависи кой е плеъра като марка и модел .

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #1370

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .


  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1371

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Обичам такива сравнения , без да разбирам нищо , гледам само картина . И извода е , че нямат разлика в крайния резултат и са в една ценова категория .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #1372

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Аз пък виждам как zidoto не се справя с кадрите както трябва(някак си не върви толкова гладко)...но пък на himedia картината е по бледа някак си

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1373

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Еее, няма вечно щастие . Тези работи са описани из форумите и ревюта за тези плеъри , но с ъпдейт на фирмуера , обикновено се получава подобрение . Но за супер претенциозните ползватели , има и други марки , но там цените са по-нагоре !

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    1
    #1374

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте, трябва ми следното :
    Устройство, което да се връзва към телевизор посредством HDMI и да може да възпроизвежда видео файлове във формат Full HD 1080p от флашка или външен хард диск . Важните неща за мен са: Да чете колкото се може повече формати ( mkv, avi, mp4, mp3, HEVC, и каквито още там има не ги знам много ) Да подкарва субтитри на български език, а може и на английски ( да позволява редакция пример- редакция на времето, оголемяване/смаляване на шрифт, местоположение на екрана- високо горе/ниско долу/в средата и т.н.), да няма лаг при възпроизвеждането на видеото. Моля предложете нещо в ценови диапазон 100-190лв.

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #1375

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Всеки един мултимедиен плеър върши всичко, моето си описал. Всъщност точно това са проектирани да правят.
    В този бюджет не знам дали ще намериш обаче. Може би нещо употребявано.

  13. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #1376

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Ако още се продава- https://www.olx.bg/ad/media-player-m...tml#23a23981af

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1377

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Този модел, обаче, не поддържа HEVC.
    За този бюджет - Андроид бокс - ще ти свърши работа.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    98
    #1378

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте, решил съм да си направя подарък а именно мултимедиен плеър. Много не разбирам от съответната материя, но ще се опитам да насоча към какво се стремя. Плеъра ще се връзва с hdmi към телевизор, ще се гледат от СД до големи блу рей филми по 50гб, 3D също ще се гледа, без вграден хард диск( имам доста флашки та от тях), за предпочитане, да не кажа почти задължително да има USB 3.0 порт. Да има връзка с интернет чрез wi-fi. Сега, дали да е Андроид нямам представа! На цена до 200-220-230лева. Общо взето за филми ще се ползва, но ако има някакви екстри по които мога да се заплесна, може и те да са полезни. Също и да питам има ли такива плеъри с вграден тунер, за да изпълняват ролята и на сет топ бокс на старички 10+ години телевизори?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #1379

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте, искам да попитам за POPCORN HOUR VTEN, какво представлява?има те ли виждане за него?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    27
    #1380

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте колеги. Имам прожектор с екран и старо домашно кино което за времето си беше ТОП ниво, но свичко остарява.... Проблема ми е че ресийвърът няна ХДМИ входове и немога да подкарам многокамалния звук от компютъра към киното. Имам също и външен хард диск 2 ТБ на който тегля филми ит торентите. Стигнах до заключението да си купя ТВ бокс или мултимедиен плеър, ако не е едно и също (не съм вешт в темата) като че ще е по евтино от колкото да сменям ресийвъра. Та ако ми препоръчате нещо добро без излишно напъване от към безмислени параметри интересни само за хора с професионално отношение. Насочил съм се към това: Zidoo X9S TV Box. Без да се подценявам, но, ако може някой да изброи по-основните неща които ще мога да правя с този бокс. Благодаря ви предварително

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе