Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 95 от 118 ПърваПърва ... 45859394959697105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,411 до 1,425 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #1411

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Либре Елек плейва Долби Трю и ДТС МА на китайските ми плеъри с Амлоджик 905, нещо не настойваш както. трябва.

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk
    Не знам дали има какво да се обърка при настройките. Опитах всички възможни варианти при активирано audio passthrough.Пуска DTS, но е само core 5.1. Ресивера никога не отчита сихгнала, като Атмос. Пусна ли го през Mede8er - ресивера си го показва, като входящ сигнал - Атмос. Може проблема да се получава защото е на интелско дъно на ASrock.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1412

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Е за Атмос не знам Моя ресивър е до Долби трю.

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #1413

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Само да попитам. Много хора питат за препоръки , и дават линкове че са харесали Запити , Дюн . Някой дори казва че няма таван , което може да означава Зиидо Х20про примерно.... Никой от гурутата тук обаче нищо не казва за тях. Все мелят солницата към китайските среден клас или нискобюджетни машинки които били уж добри. Принципно и аз съм от много години с Дюн Беиз 3д и от 2 години се оглеждам и ослушвам , но не виждам нищо което да ме накара да си кажа : Ей това ще е!!!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1414

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Аз гуру не съм и даже близо до гуру не съм.Споделям мнения за плеъри върху които имам преки наблюдения.За скъпите устройства има достатъчно ревюта в нета.Колко са безпристрастни е друга тема.Китайските пръчки наистина нямат проблеми с форматите и качеството на картината/не съм с 4к ТВ/.Там има други проблеми -прегряване ,липса на съпорт.и тн.При мен поставянето върху вентилатор намален на 500-600оборота свързан с юсб свали драстично температурата.Преди това работи една година без проблем , но за застраховка. Ентусиастите сменят радиатори, дупчат кутии и тн.
    По препоръка на "4PDA сега поръчах LAKE I Home Cloud TV Box с RTD 1295 за 50$.Един украинец е портнал фърмуера на Зиду него.От вчера се опитвам да му преведа 10 евро за благодарност но нещо не ми се получава.
    pulsedriverbg одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1415

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Живи и Здрави Всички, дали мнение и акъл на мен Непросветения от мързел да чете и учи. Проблема е решен, но с настолен компютър, който вече е при мен. Има разлика от лап топа в качеството на картината, но тази на плеърът на ТВ отново е по хубава. Бях готов в понеделник да поръчвам един Zappiti, но след като прочетох написаното от pulsedriverbg

    @skaiuokar
    "Най доброто на пазара" ще е доста над тея 500лв..... Зависи и какви точно филми ще теглиш. Забележи, че различните комбинации на файлове с резолюции+битрейти+формати се плейват по различен начин на различните плеъри. Та май напълно безпроблемни няма .... На хартия всичко винаги е "цветя и рози", но реалността се различава в повечето случаи. Това което @nassko1 е предложил и Vero 4K + са нещо като конкурентни до колкото знам. Огледай им ревюта и попрочети дали са доволни ползвателите им. Всичко зависи и от твоя частен случай, а по точно от това как ще си постоиш връзките и как ще използваш устройството.

    И аз се оглеждам за една такава чудесийка, но все нещо не ми харесва в бюджетните варианти като тези та си стоя без все още....

    Се "отказвам" защото едва ли ще е по-добре от компа, а и успях след като се престраших да барам настройки да я докарам като тази на ТВ. Или поне така ми изглежда.Пуснах и други UHD филми и наистина картината не бе така добра!!!
    Весело изкарване на Коледа. и Щастлива Нова Година.


  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1416

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от docev Виж публикацията
    Само да попитам. Много хора питат за препоръки , и дават линкове че са харесали Запити , Дюн . Някой дори казва че няма таван , което може да означава Зиидо Х20про примерно.... Никой от гурутата тук обаче нищо не казва за тях. Все мелят солницата към китайските среден клас или нискобюджетни машинки които били уж добри. Принципно и аз съм от много години с Дюн Беиз 3д и от 2 години се оглеждам и ослушвам , но не виждам нищо което да ме накара да си кажа : Ей това ще е!!!
    Имало класация за гуру-та ли Мен някой класирал ли ме е? Какво печеля?

    Какво да кажем за скъпотиите .... разпростираме се според чергите. За съжаление нямам финансовата възможност да развихря желанията си. А и като нямамe опит с "големите модели" какво да споменаваме? Ревюта в нет-а всеки може да чете предполагам. Колко са обективни ....онзи горе само може да знае. Аз лично нещо, което не съм пипвал лично и не съм сигурен, че би вършило работа ...не бих препоръчал!

    Естествено това не бива да те спира ти да споделиш лични впечатления ако имаш такива. Ще се радвам да прочета нещо относно топ моделите.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #1417

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Извинявам се ако съм засегнал и обидил някого . Понеже няколко активисти има и за това ги нарекох Гурута. Просто попитах , защото никой нищо не казва , а съм сигурен че има и такива които четат тук и имат възможност и достъп до други марки и модели , но си запазват наблюденията и мненията за себе си. Аз няма как да споделям мнения , защото съм потребител , и просто търся като останалите мнение което да ме насочи към нещо.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1418

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Дано да споделят тогава. Но да не забравяме, че никой не е длъжен. С подобно обръщение ...на дали ще ги стимулираш особено.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1419

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    С риск да ме нарочат за Гуру споделям.Днес ми пристигна новият плеър LAKE I TV box.Чип риълтек 1295дд.48евро с експресна/9 дни/ доставка от гиърбeст.Впечатленията за няколко часа са много положителни.Прочете всичко що имам по хардовете.Пас трю на Долби трю и ДТС МА , атмос не мога да тествам. без магии и заклинания , всичко със стоковият плеър.Подържа AFR превключва автоматично ТВ то на 24P Синема . гигабитов порт, двубандово Ви фи.Място за 2.5 инчов диск. Юсб 3 порт.HDMI вход.Всичко работи.За бокса има портнат фърмуер от зиду 10 , ще го пробвам след празниците.По 2.4херцова мрежа 10гигабайтов хевк върви без фризове и с Долби трю.Силно препоръчвам като алтернатива на Хай медия- струва 3 пъти по малко, функционалноста на първо четене е същата.
    Този пост е редактиран от nassko1; 20-12-18 в 23:24.
    svetlio1 и pulsedriverbg харесват това.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    2
    #1420

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    С риск да ме нарочат за Гуру споделям.Днес ми пристигна новият плеър LAKE I TV box.Чип риълтек 1295дд.48евро с експресна/9 дни/ доставка от гиърбeст.Впечатленията за няколко часа са много положителни.Прочете всичко що имам по хардовете.Пас трю на Долби трю и ДТС МА , атмос не мога да тествам. без магии и заклинания , всичко със стоковият плеър.Подържа AFR превключва автоматично ТВ то на 24P Синема . гигабитов порт, двубандово Ви фи.Място за 2.5 инчов диск. Юсб 3 порт.HDMI вход.Всичко работи.За бокса има портнат фърмуер от зиду 10 , ще го пробвам след празниците.По 2.4херцова мрежа 10гигабайтов хевк върви без фризове и с Долби трю.Силно препоръчвам като алтернатива на Хай медия- струва 3 пъти по малко, функционалноста на първо четене е същата.
    Вчера поръчах същия!
    Би ли споделил още впечатления?Пробва ли да го портнеш с фирм от Зиду 10?

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1421

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Ами работи.Сложих му за проба едно скорпио блек ама грее и не заспива.С включен по юсб няма грижи. Отказах се да му ползвам торент клиента имам клавиатура от предните боксове ама неудобно.В къщи винаги има поне 1лаптоп и един бивш геймърски настолен свалям директно на външен хард -и от тях имам няколко.Стоковият плеър има особеност иска винаги да му включваш субтитрите ръчно и става само с неговото дистанционно.Иначе го управлявам по СЕК с дист. на ТВ.Малко играчка пада първоначалната настройка докато се ориентираш.Пас трю и АФР работят безупречно и за разлика от другите китаиски играчки не ми бърка управлението по СЕК на другите устройства.Не съм сложил фърма на Зиду .Първо руснака иска дарение, второ ще изчакам финална версия че сега са тестови някакви .С един колега от форума обсъждаме вариант за партия на "дарението" Това за което го купих го върши отлично и така.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    2
    #1422

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Ами работи.Сложих му за проба едно скорпио блек ама грее и не заспива.С включен по юсб няма грижи. Отказах се да му ползвам торент клиента имам клавиатура от предните боксове ама неудобно.В къщи винаги има поне 1лаптоп и един бивш геймърски настолен свалям директно на външен хард -и от тях имам няколко.Стоковият плеър има особеност иска винаги да му включваш субтитрите ръчно и става само с неговото дистанционно.Иначе го управлявам по СЕК с дист. на ТВ.Малко играчка пада първоначалната настройка докато се ориентираш.Пас трю и АФР работят безупречно и за разлика от другите китаиски играчки не ми бърка управлението по СЕК на другите устройства.Не съм сложил фърма на Зиду .Първо руснака иска дарение, второ ще изчакам финална версия че сега са тестови някакви .С един колега от форума обсъждаме вариант за партия на "дарението" Това за което го купих го върши отлично и така.

    Благодаря!

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1423

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Уффффф, какъв е тоя Андроид 6? Няма ли по-нова версия за това чудо?

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #1424

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Няма, няма и да има.Тече финална разпродажба.Освен ако руснаците не сделат нещо. На старият ми бокс Некбох с Амлоджик 905 Х .са флашнали андроид 7.1 не съм го пробвал защото го ползвам с Либре Елек.За тези пари с този хардуер e подарък.В събота поръчвах за съседа с купон излезе41 евро, но нямаше бърза доставка.На неговият Филипс 4к 8 серия 55гб версия на мумията сечеше като за световно.С Лайка всичко беше на шест .На филипса изкара малко по бледа картина отколкото на мойто сони не знам що.Но моят ТВ не е 4к и сигнала минава и през ресивър.

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1425

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    В събота поръчвах за съседа с купон излезе41 евро, но нямаше бърза доставка.
    Интересува ме в каква валута е по-изгодно за нас да си поръчваме от китайските магазини - в евро или в US долари?
    Например моят браузер Хром на моя комп преди месеци правеше такъв бъг - своеволно и самостоятелно сменяше цените от $ в някаква др. валута, веднъж при поръчка ги смени в британски паунди и като направих пресмятания и конвертирах валутите се оказа, че една и съща стока в магазина излиза за мен в БГ лева по- евтина, ако я платя в USD, отколкото в паунди.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе