Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 101 от 118 ПърваПърва ... 519199100101102103111 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,501 до 1,515 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    3
    #1501

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Привет, искам да попитам ако някой има поглед в/у Nvidia Shield TV PRO, kak седи въпроса със субтитрите на вградения плеър, дали имат опции за нагласяне на тайм офсет, големина, местоположение на екрана, цвят... ? Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #1502

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от loginame Виж публикацията
    Привет, искам да попитам ако някой има поглед в/у Nvidia Shield TV PRO, kak седи въпроса със субтитрите на вградения плеър, дали имат опции за нагласяне на тайм офсет, големина, местоположение на екрана, цвят... ? Благодаря предварително.
    Аз ползвам по-стария модел (2017г) с Коди. Така можеш да гласиш всичко по него.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    3
    #1503

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от z_harris Виж публикацията
    Аз ползвам по-стария модел (2017г) с Коди. Така можеш да гласиш всичко по него.
    Въпроса е за вградения плеър. Не си ли го тествал?

  5. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #1504

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Не съм, защото до колкото знам само коди автоматично пуска видеото с оригиналната кадровка без значение дали е 24 или 60. С всички други плеари тази опци

    - - - - - - - - - -

    Не съм пробвал, защото до сега с какъвто и де а друг плеар да пусна видеото не ми сменяше автоматично честотата на кадрите. Дали 24 или 60 няма значение. С коди този проблем го нямам и не си правя труда да пробвам. Довечера ще пробвам с нещо да видя какво ще стане и ще пиша.

  6. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #1505

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от loginame Виж публикацията
    Привет, искам да попитам ако някой има поглед в/у Nvidia Shield TV PRO, kak седи въпроса със субтитрите на вградения плеър, дали имат опции за нагласяне на тайм офсет, големина, местоположение на екрана, цвят... ? Благодаря предварително.
    https://www.youtube.com/watch?v=EGkUWZNe69U&t=363s

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    3
    #1506

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря Ви.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #1507
    Малко ми писна от комютъра и програмите, затова ми трябва, лесно решение за гледане само на филми, плеър който да маже да пусне dolby TRUE HD и dts-HD Master Audio ( това е макс разкодирането от ресивъра ми pioneer lx52) и видео във формат mkv и BLURAY m2ts, като ще са записани на външен хард (от замунда) и са мин. по 40гб. Идеята е от този преър през hdmi към ресивъра да декодира звука и от него към ТВ. Цената не е фактор, но поне да е наполовината от един нов компютър.трябва ли да инсталирам нещо и ъпдейтвам или само свързвам и всичко тръгва само?

  10. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #1508

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Zidoo z10 или z9s. По скъп модел на фирмата е с друг софтуер и е по неудобен за работа.
    Този пост е редактиран от npb; 03-01-20 в 21:33.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #1509

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от raiders Виж публикацията
    Малко ми писна от комютъра и програмите, затова ми трябва, лесно решение за гледане само на филми, плеър който да маже да пусне dolby TRUE HD и dts-HD Master Audio ( това е макс разкодирането от ресивъра ми pioneer lx52) и видео във формат mkv и BLURAY m2ts, като ще са записани на външен хард (от замунда) и са мин. по 40гб. Идеята е от този преър през hdmi към ресивъра да декодира звука и от него към ТВ. Цената не е фактор, но поне да е наполовината от един нов компютър.трябва ли да инсталирам нещо и ъпдейтвам или само свързвам и всичко тръгва само?
    Само за плейър на филми ли искаш да го ползваш или искаш и да пускаш Youtube, Netflix, Twitch, HBOGO и др.
    По един файл ли искаш да пуска (сваляш го, гледаш на системата си и триеш) или имаш библиотека с много филми/сериали, които сваляш наведнъж и гледаш впоследствие с времето?
    Ако изграждаш библиотека, имаш ли вече изградена такава в някоя програма (Kodi, Plex)?
    Вместо да свързваш диска към въпросното устройство, от което ще гледаш, можеш ли да го свържеш към компютър/NAS в мрежата и да стриймваш съдържанието? Така доста ще си улесниш свалянето и местенето на хардът от компютъра до устройството, защото това също ще ти писне в един момент.
    Само блу-рей ИСО-та ли гледаш или и 10-20ГБ блу-рей рипове?
    Можеш ли да свържеш устройството в мрежата с ЛАН кабел или ти е възможна само безжична връзка?
    До колко си технически грамотен? Можеш ли да следваш инструкции и да смениш фърмуера на едно устройство?
    Този пост е редактиран от w00x; 04-01-20 в 03:05.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #1510

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Той щом от един елементарен компютър му е "писнало", нещо не ми се вярва да иска да хвърля подобни "усилия". Иска да свали филма от торент тракер на диска, да го закачи към устройството и да гледа. Без да ръчка нищо повече.
    И все си мисля, че това сваляне от Замунда, без сийдване (най-вероятно 0 коефициент) рано или късно ще бъде преустановено. Както стана с HD torrents.

  13. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #1511

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    С Zidoo Х10 съм от 1 година . Настройваш в началото и после нищо не съм пипал само гледам.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1512

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Ако целта е само 1080р и надолу спокойно маже да мине с един медевър на старо от ОЛХ - свързва, настройва и забравя.
    cable одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1513

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Тъй като имам стар и нов плейър наистина няма кой знае кво да добави новия.От друга страна 4к филмите не са кой знае колко над hd и даже имам познати които гледат много филми,но от Замунда ги свалят в hd.Друго е с някои документални,като поредиците на BBC.
    Затова ,ако трябва за такова използване по-добре да не се гледа топ хардуер а цената и евентуално връзките които може да предложи.По добър модел в това отношение на смислена цена мисля е Hi media A5:
    http://www.himediatech.com/prod_view...00&FId=t3:30:3

  17. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #1514

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Предлагаш да си купи плеър със стар процесор и след 2 години като станат всички Блу Рей 4к и половината сериали да са 4к да има проблеми. Човека е казал че парите не са от значение. При Zidoo настройките са лесни и плеъра върви по добре от Коди. Възпроизвежда 95%. от файловете. Сложил съм SPMC за видео с шантави кодеци. Има пълно меню на Блу Рей. И много добра поддръжка. А за дистанционните им няма такива сред другите фирми. Програмируеми бутони за включване на ресивър телевизор звук или каквото искаш.

  18. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1515

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Не знам дали ще има проблеми с 4к и колко е стар процесора и кои на zidoo са с по-нов и на каква цена са те(този е под 240 лв.)?По точно ще има(както и всички останали),но кога е друг въпрос.
    А за zidoo сигурно си прав,ама тук ставаше въпрос за евтините модели.

    п.с.



    този който си купих наскоро е с по-добър процесор и точно затова ми се струва,че разликите за начина на използване не са толкова съществени:
    https://ugoos.com/ugoos-am6-pro-amlo...xtended-memory
    който иска хубаво дистанционно може да опита това,аз си го купих с бокса и е добре(даже са му вдигнали цената с 5лв.)Действа подобно на LG Magic Remote :
    https://tv-rai.com/product/vazdushna-mishka-za-tv-box
    zidoo X10 може и да е друга бира(но и на друга цена).Но тъй като споменахте процесора(ако искате и др. хардуер)...voila:
    https://www.zidoo.tv/Product/spec/mo...McQ%3D%3D.html
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cable; 04-01-20 в 15:04.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе