Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 107 от 118 ПърваПърва ... 5797105106107108109117 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,591 до 1,605 от общо 1760

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #1591

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Значи е същия дали АС3 или ЕАС3 транскодва.
    БТВ на мен версията ми работи на тв-то, сложих я и на мибокса, но не съм си играл да я настройвам. На Проксимо какви са плъгините? Не съм кълвал да търся къде и как се инсталират.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    109
    #1592

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Слага се друг адрес за плъгините и човека си прави безплатни плъгини за замунда и арена и зелка.
    Иначе тия на deank са платени.

  4. tek
    tek е на линия
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #1593

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .


  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    27
    #1594

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте.
    Моля за мнение и препоръка за HD Player!
    Спрял съм се на тези два модела:
    Dune HD Pro 4K или Zidoo Z1000 4K, като разликата между тях не е съществена, вторият е с по-нов модел процесор..
    Ползвам Dune 3D HD Base, от който съм много доволен и имам прадпочитания към тази марка.
    Приемам мнания и за други подобни марки и модели.

  6. tek
    tek е на линия
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #1595

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    И двата плеъра са с Realtek чипове, като първия е със стария 1295, а вторият е с по-новият 1296DD
    И другото което е ако плеъра е с HDMI 2.1 и телевизора също, ще може да използваш HDR ( HDR10+) динамични изображения/метаданни
    Ако ще стриймваш от услуги като Netflix и Amazоn Prime, се поинтересувай дали са сертифицирани за устройствата.
    За да нямаш проблеми и да пуска поне 1080p стрийминг съдържание на тях.
    Ако ще си го използваш за други цели офлайн плейване и прочие, то тогава и двата би трябвало да свършат работа.
    Стига да отговаря на качеството на изработка, минус високата им цена.
    Този пост е редактиран от tek; 15-04-20 в 16:41.

  7. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1596

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Zidoo е много по-добър от Dune HD Pro 4K. Имах за 10 дни Dune HD Pro 4K преди около 2 г. и с го върнах. Най големия проблем че звука на филми с 5,1 и повече канали не беше синхронизиран с видеото. Менюто на Дюна е както всички стари машини. Субтитрите не тръгват автоматично сами и много други глезотии липсват който ги има във всички съвременни плеъри. Никакво развитие. Един приятел има Zidoo Z1000 4K не си заслужава парите. По малък е от размерите на стандартните уредби. Главното меню е като на Х20. По не удобно според мен. Аз съм х10 и ти препоръчвам да си вземеш z10. Усеща се че новия процесор роботи много по бързо от 1295 - особено за тежки SACD файлове. Като настройки и двата модела са едни и същи. И функционално са еднакви. НА Zidoo Z1000 4K, не можеш да слагаш шоркъти на декстопа това е най неприятното. И да разместваш иконите. Бутона за изключване на мен ми е ненужен. Приятеля ми има Dune 3D HD Base и смята че Zidoo е много по удобен и добър, картината е много по-ясна, детайлна и цветово по-чиста. Ако имаш някакви въпроси пиши.
    Този пост е редактиран от npb; 15-04-20 в 18:04.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    27
    #1597

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря за навременните отговори.
    Оказва се, че и двата модела не са налични в момента, дори и в европейски складове. Между предлаганите обаче е Z10, който ми се стори напълно приемлив и "приятен" (предполага се, че ако е хубав ще свири и по-добре), колебаех се между него, х10 и Z9S, но след препоръката от NPB (достатъчно аргументирана) си го поръчах. Ще го очаквам с любопитство, защото при всяка смяна на HD плеър досега, съм усещал някаква положителна промяна. Подразбирам, че тази ще е забележима! Ще ползвам плеъра почти изцяло чрез проектор. Имам Netflix, Youtube и някои други приложения на Тв-то и БД-то, но рядко ги ползвам, а и предпочитам европейското кино. На практика ще гледам офлайн, но пък ако открия нещо интересно в мрежата, може да стане интересно.
    Имам един проблем и той е как да гледам телевизия през проектора. До скоро това беше възможно чрез изхода на тв модема. Но от две години доставчика донася сигнала директно в антенния вход на телевизора. Но такъв в проектора няма! Чувал съм за DVB приемни устройства, но май не съм ги виждал. Ако някой се сеща, да подскаже.

  10. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1598

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    https://www.emag.bg/kombiniran-hd-dv...ch-Action=view
    Този може да ти свърши работа. Има и други но как ще работят трябва да пробваш с покупка през интернат и ако не ти хареса го връщай. X10 е стар модел и добре че не си поръчал него.. Има проблем с вентилатора - става шумен след няколко месеца работа. Разликата между z9 и z10 си видял че основното е наличието на място за диск. Ако имаш NAS е изгодно да се вземе Z9.

  11. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #1599

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    z10 има и стерео изход за разлика от 9-ката, това е супер ако имаш усилвател .

  12. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1600

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Обаче дас е нищо особено, това е за ТВ без HDMi вход. Едвали ще ти трябва.
    Този пост е редактиран от npb; 16-04-20 в 19:32.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    27
    #1601

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря за предложенията, оказва се, че решението е лесно и просто.
    Сега за Z10 преъра, вече се обзаведох с него и мога да кажа, че надмина очакванията ми. Най-вече като звук и изображение – изящна и фина картина, с много приятна релефна и отчетлива звучност. Малка разлика с предишните, но съществена. Във функционално отношение ми липсва инфо (от плейлиста) за отделните глави – номерация, времетраенето на всяка една, начало и край. Някои от файловете ми не ги възпроизвежда, с изключение на новите (H265, HEV..), които пък Дюна не четеше. Липсва ми слота за SD Card, изваждаш я от фото апарата и я преглеждаш веднага. Имам няколко въпроса: липсва информация за файловата система/съвместимост с външните носители, например имам HDD 3.0 USB Huawei, 2TB с ExFat (единствено приложима), но плеъра въобще не го разпознава. В менюто е фиксирана резолюция 1080р/23Hz, която за мен е необичайна (настройка заключена) – коя е за предпочитане –Auto или стандартната 1080p/50Hz? Освен това между приложенията ми няма нито едно с образователен, развлекателен, социален и пр. профил. Никакъв YouTube, Google Store, Netflix и всички подобни? Предполагам, че след няколко ъпдейта ще се появят – настоящата версия е 2.2.85.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #1602

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Честито за придобивката!
    Приложенията надали ще се появят от самосебе си. Аз и за софтуерен ъпдейт по принцип не бих се надявал.
    Това не е официална лицензирана кутия а Китайски хибрид, който дори няма Android TV на него, а някаква друга версия на Android.
    Ако искаш да качваш нещо - ще трябва да го правиш самостоятелно като sideload-ваш APK-то. Ще трябва да запретнеш ръкави.
    A Netflix е много вероятно да не тръгне изобщо или ако тръгне да не е с пълна резолюция (480p), защото имат проверка за разни кодеци и сертификати, които в Китайските кутийки липсват.

  16. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1603

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Честито. Фиксирай резолюцията на дисплей на най-добрата на ТВ така е най добре защото на ауто някой път се резолюцията се променя ако си гледал файл с по ниска резолюция. Много рядко попадам на файлове които на възпроизвежда и за такива случай съм инсталирал вариант на Коди SPMC. Най ми харесва той, и всичко тръгва. Googe Play си вземи от тук New firmware v2.3.10 version for ZIDOO Z10 release | Zidoo forum. Не бързай да ъпдейтваш до по нова версия после не можеш да се върнеш назад. Аз нямам YouTube, Netflix за две години не са се появявали тъй че не ги очаквай с ъпдейт. Не ми трябват и не съм пробвал да ги слагам. Музика слушам само с Bubble UPnP на телефона от музикални сървъри към ресивър.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    27
    #1604

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря!
    За обновяването на фърмуера, си съвършено прав. При опит за онлайн, ми съобщава, че това е последния вариант, но от сайто на Зиду е видно, че има още две версии след това. Свалих предпоследната, разархивирах и качих на чиста флашка, с намерението да направя същото и с последната. Когато зададох обновяване с усб, се отвориха 20-тина файла (.zxcq Android, LOST,DIR, META-INF, SYSTEM и още други) и ме попита с кой от тях да действам. И спрях до тук! Ако имаш представа - подскажи.
    Иначе липсата на приложевия не ме безпокои, може би освен Google Store, откъдето имам намерение за някои там.

  18. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #1605

    Отговор: Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    НЕ разхивирай издърпания - остави го както е zip. При ъпдейт го посочваш той си прави проверка и почва да го инсталира. От магазина съм си сложи само две важни за мен програми SPMC и ZArchiver с него си отварям файла със субтитри ако съм забравил да ги извадя. По чети първо какви са оплакванията във форумите за новите версии и тогава слагай нова. Много трудно можеш да се върнеш назад. Пиши какви са ти проблемите и ще ти кажа ка е при мен аз съм с последната. Zidoo пускат за всички устройства ъпдейт едновременно и независимо че са различни числата на версиите функционално всички си приличат като функции и настройки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 01:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 11:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 01:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 13:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 12:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе