Страница 34 от 36 ПърваПърва ... 243233343536 ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #496

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Авто фрейм рейта ще работи само с плеъра на дуне, на коди няма да може, освен ако не намериш в коди настройка да пуска с друг плеър (по принцип има, или имаше в по-стари версии и spmc, задържа се ок върху видеофайла и имаш избор какво да правиш)
    Добре, а в приложенията, линукските на дуне, какъв торент клиент има?

    За ремоут достъп до торент клиент, може да се ползва transdroid за андроид, има голям избор на клиенти и дори има интерфейс за андроидтв. Ето смимки на поддържаните клиенти. Обаче не знаем за дуне какво има


  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #497

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    За съжаление и аз отдавна минах на NAS и не съм слагал Transmission на новите модели.
    Просто четох по руски форуми, че става и има версия за Realtek моделите.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #498

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Добре, а в приложенията, линукските на дуне, какъв торент клиент има?
    Няма никакъв. Има две приложения на кръст. Тубата и още нещо. Явно разчитат на Андроида за приложения.
    Но идеята е да има ремоут достъп до торент от PC, а не от андроид. От по-старото поколение съм и все още предпочитам компютъра пред телефона.

  5. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #499

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    А пробва ли това дали работи за твоя модел? https://www.futeko.com/newforum/index.php?topic=3578.0

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #500

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Да, не отваря такъв адрес. Не знам дали изобщо има openWRT.

    Изпратено от моят Mi 9 SE с помощта на Tapatalk

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #501

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Хубаво е темите да не остават незавършени, та затова ето какво е решението ми към момента. Изтеглих Transmission BTC (има го Google Play). За сега сваля всичко и се държи стабилно. Много неподходящ за работа с големи дисплей и дистанционно, но web remote control (ip на плеъра:9091) работи много добре. През него има всички настройки и функции от, които имам нужда. Поради неизвестна за мен причина не можах да го свържа с Transmission remote gui, дава ми неоторизиран достъп, но и през web e OK. Просто няколко клика на мишката повече да запаметиш първо файла някъде и после да го качиш през web приложението. Благодаря на всички отзовали се.
    lazarus18 и kaloman харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #502

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Аз бих пробвал ttorent, гледам за андроид него ползват доста. Има и уеб интерфейс и и ремоут клиент. Това от впечатления в нета, на андроид не тегля торенти, понеже в мрежата ми има линукс и там ползвам transmission, но на андроид нямам идея как е.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #503

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Пак нужда от помощ. Като сложа мрежата на auto при всяко включване и и изключване ми сменя IP адреса и съответно не мога да го намирам по мрежата. Трябва да видя новия адрес и да сменям всичко настройки на отвлечения достъп. Като го сложа на ръчно, вкарвам си IP адрес, закача се към рутера, но няма достъп до интернет, иначе в домашната мрежа го виждам. Има и някаки допълнителни полета като DNS, но там нямам идея какво трябва да се пише.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #504

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    На днс може да напишеш адреса на gateway (т е на рутера, или 8.8.8.8)
    А най-добре от настройките на рутера, резервирай адрес за плеърчето и ще ти дава винаги един и същ. Някъде в настройката за DHCP сървъра трябва да е.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #505

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Не мога да променям каквото и да е по рутера, защото ми е от кабелния оператор и са му сменили фабричните пароли.
    А на маска и шлюз какво да пиша?

    Изпратено от моят Mi 9 SE с помощта на Tapatalk

  13. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    289
    #506

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    На маска се пише обикновенно 255,255,255,0 на шлюз пишеш ИП адреса с който се свързмаш с ругера. ако не си сигурен какво е при теб напиши в коман пром или повершел ipconfig и ентер и ще видиш това което ти трябва. На DNS не пишеш нищо би трябвало да ти разреши и без тях връзка.
    drecolli одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #507

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    На маската въведох това с 255. На шлюз първото възможно IP (1 накрая). На DNS пробвах празно, но не стана. След това с четири осмици както ме посъветва колегата по-нагоре се получиха нещата. Благодаря.

    Изпратено от моят Mi 9 SE с помощта на Tapatalk

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    1
    #508

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте! Имам интерес към Dune Pro 4k. Понеже видях, че има опция за запис, но не намирам някакво видео в интернет, което да показва начина на записване,бих искала да знам дали аз не съм се объркала нещо или няма видео, защото по принцип е забранено да се записва. Та ако някой от вас има такава мултимедия ще се радвам да ми изясни как стоят нещата и ако е възможно да ми прати видео на начина на записване. Благодаря!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #509

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Прави запис от друго външно устройство през HDMI-in. Аз имам на Запитито, но не съм пробвал никога. Има приложение за запис което прихваща подаденият сигнал.

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    4
    #510

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте, някой знае ли дали софтуера на Dune HD Base 2.0 може да се ъпдейтне, така че да може да чете H.265 филми?

    Мерси.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе