Резултати от 1 до 7 от общо 7

Boxee Box by D-Link

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #1

    Boxee Box by D-Link

    Мисля,че трябва да се отдаде повече внимание на този нов продукт ползващ различен от Realtek и Sigma чип - Intel CE4110(1200МHz).Цената му в САЩ е 200$,тук естествено се появи доста понадут - 460лв. http://www.dlink.com/boxee/ Boxee Box има интересно дистанционно ,което притежава цяла QWERTY клавиатура на гърба си за по бърз достъп и търсене на интернет съдържание,а също така и много добър графичен интерфейс.
    Аз лично съм любопитен доста относно този продукт,но не съм достатъчно печен ,за да стана тестер Искам да обърна внимание на хората в сайта ,които са по-навътре в нещата и си купуваха плеъри само ,за да ги тестват.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2

    Re:Boxee Box by D-Link

    Никакъв интерес? Плеърът е особено интересен за фенове на интернет сайтове за клипове,музика,снимки - дори фейсбук.

  4. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #3

    Re:Boxee Box by D-Link

    Даже на тая цена като за България направо е без пари. Аз очаквах да е над 600лв. Иначе като нещо ново има много бъгове, може да разгледаш форума му http://forums.boxee.tv/forumdisplay.php?f=23. Аз лично не бих си го взел на тази цена. За 400лв. си сглобяваш прилично HTPC без хард (ION чипсет). Аз съм с такава машинка и съм й инсталирал Boxee Като цяло е няколко пъти по-мощна от тоя ембеднатия интел. То доколкото помня Boxee Box ползва някакъв друг чип за декодиране на видеото, а не интелския процесор.

    Едит: Грешка тоя новия интел има вградени 2 блока за декодиране на h264. На теория би трябвало да декодира без проблем 2 потока.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:Boxee Box by D-Link

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished

    Аз лично съм любопитен доста относно този продукт,но не съм достатъчно печен ,за да стана тестер Искам да обърна внимание на хората в сайта ,които са по-навътре в нещата и си купуваха плеъри само ,за да ги тестват.
    Колега , това е по-скоро плеър за стрийм на съдържание от интернет и разни платени сайтове с филми и музика , който не са популярни в БГ ! Не че не върши и друга работа , но имам чувството , че това е силната му страна ! И е задължително да имаш ТВ с hdmi вход , което си е нормално , но се явява един вид ограничение !

  6. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #5

    Re:Boxee Box by D-Link

    По скоро бих определил опостения му интефейс, като силна страна. Всичкото съдържание което може да гледаш през Boxee е представено в един общ интерфейс. Примерно имам някакав сериял и като цъкна ми предлага да го гледам през 2-3 сайта от които си избирам. Друго, което мен лично много ме радва е че ми отбелязва какво съм гледал. Но това впечатление е на база софтуера за Windows, самото Boxee Box е с променен интерфейс, но като гледам колко хора изпищяха във форума най-вероятно ще го върнат както си беше или поне ще го приближат максимално

    Сега чакам да пуснат новата версия и за Windows, ама покрай тия бъгове в Boxee Box явно няма да е скоро.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    Re:Boxee Box by D-Link

    Аз ползвам Boxee за филми на моя Mac Mini - такава кутийка не ми трябва Софтуера ми харесва доста и е може би единствения който при мен подкарва 1080p филми. За жалост, яките онлайн неща са 99.99% ограничени за Америка така че го ползвам само за пиратки от замунда

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #7

    Re:Boxee Box by D-Link

    Много интересен продукт, който се чакаше с голямо нетърпение. Обещаваше се много. За съжаление, както винаги първоначалните обещания не бяха спазени. За момента като плеър, какъвто се търси в България не е много конкурентен. Страхотен софтуер, но все още доста има за доизкусуряване. Поне хората, занимаващи се с поддръжката му изглеждат сериозни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Рутер TP-LINK WR740N или D-LINK GO-RT-N150
    От rodrigo във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 09-12-13, 11:25
  2. Рутер D-link
    От stefan_sv във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 18-01-11, 19:05
  3. LInk kym ...
    От travoltino във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 02-07-04, 20:33
  4. DC Hub link
    От D3BEP във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 06-02-04, 08:56
  5. Text link
    От imarov във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 27-10-03, 16:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе