Резултати от 1 до 5 от общо 5

Мнение относно Captiva HV 373T

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    15
    #1

    Мнение относно Captiva HV 373T

    Плеърчето е на промоция в Метро. По описание звучи доста добре. Някой ползвал ли го е да даде отзиви. Благодаря предварително
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Мнение относно Captiva HV 373T

    Колега , това е мобилен харддиск с възможности / орязани / на мултимедиен плеър ! Но зависи от това за какво ще го ползваш !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    15
    #3

    Re:Мнение относно Captiva HV 373T

    Ами ще го ползвам единствено и само за гледане на филми. Съответно и за съхранението им на него

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:Мнение относно Captiva HV 373T

    Това добре , но нали се сещаш , че филмите по тракерите са доста разнообразни като контейнери , кодеци , битрейт , звук , резолюция ,... ! Предполагам , че ще искаш да гледаш нещо " по-така " - не си ли купи скоро нов ТВ или бъркам ? Та мисълта ми е да го тестваш с подходящо съдържание , но аз лично не очаквам това чудо да се представи добре , пък как му е софтуерната поддръжка - никой не знае !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    15
    #5

    Re:Мнение относно Captiva HV 373T

    Ами да точно че взех ново ТВ и сега вместо да влача 17" лаптоп напред назад за да пускам филми помислих, че подобна джаджа ще ми върши добра работа. Пък и HDD-то на лаптопа вече се препълни. Ами като му гледам характеристиките уж чете това което ми трябва, но съм се убедил, че друго си е от личен опит някой да сподели как се представя в реални условия. Иначе ще гледам основно 720p и 1080p филми то е ясно. Незнам дали в Метро някой ще ми поволи да си правя тестове...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнение относно Philips 40PFS6609
    От veselinbenchev във форум Philips телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 19:31
  2. Мнение относно конфигурация на PC-то ми
    От sashko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 21-10-12, 00:59
  3. Моля за мнение относно две камери
    От geca във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 10-04-11, 22:20
  4. Отговори: 4
    Последно: 19-03-09, 21:36
  5. Моля за вашето мнение относно три модела DVD
    От defoo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 08-07-08, 08:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе