Резултати от 1 до 6 от общо 6

Нужда от "Media Player" ?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    140
    #1

    Нужда от "Media Player" ?!?

    Здравейте,
    Предстои ми покупка на нов по-голям ТВ - вече full HD ... с две думи ,ще си 'заформям' HomeCinema ...ТВ-то ще бъде свързано с Булсатком и разбира се комп-а (антена не ползвам вече 3-4 години)... Най вече очакванията ми са за 'ПЕРФЕКТНА' картина или с две думи = комп-а + ТВ-то ... Докато черпах Инфо за ТВ-та на доста места попадах на медийни плеъри,HD картина и т.н. Та въпроса ми е има ли нужда от такава 'джиджавка' - каква точно роля играе в едно домашно кино ?!?!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2

    Re: Нужда от "Media Player" ?!?

    Aко ПЦ-то ти е добре настроено за медиен център може и да не ти трябва плеър. Зависи от "компа" и от по-нататъшното изграждане на системата за кино .

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: Нужда от "Media Player" ?!?

    или гледаш от компютър, или от такава джиджавка.
    всичко останало (т.е. вградени плейъри) е компромис и нерви на вятъра

    + и -:

    компютър - трябва ти компютър , трябва да знаеш поне как да си пуснеш филма, от кодеци вече няма нужда, има плейъри (програми в случая), които имат всичко необходимо вградено. по кабел или безжично е вече въпрос на избор, възможности и разстояние от компа до тв-то. нямаш нужда от допълнителна инвестиция (няколко стотака)

    външен плейър - закачаш и не го мислиш... докато не вземе, че излезе кодек, който не се поддържа от плейъра, който или не може да се ъпдейтне, или мощността му няма да стига да го декодира. трябва да си го купиш срещу няколко стотака

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    140
    #4

    Re: Нужда от "Media Player" ?!?

    Аз и в момента си пускам на 'старото' ТВ всякакви филми - имам си ArcSoft TotalMedia Theatre и KMplayer на компа и си плейвам всичко на големия екран ... просто си мислех че тези машинки може би подобряват картината - но изглежда са само 'папагалчета' ....

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #5

    Re: Нужда от "Media Player" ?!?

    Не всеки иска компютър в хола и затова си взема "папагалче"

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    140
    #6

    Re: Нужда от "Media Player" ?!?

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Не всеки иска компютър в хола и ,за това си взема "папагалче"
    ....много правилно .Вече се убедих че не ми е нужна джиджавката ( е поне за в близко време ) ...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Media Player с чип "SIGMA SMP 8656"
    От gallardo83 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-10, 13:09
  4. WD TV HD Media Player-нужда от помощ!
    От dimitar_pako във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 09-05-10, 20:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе