Страница 9 от 28 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 416

4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    41
    #121

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Zidoo h6 pro или Zidoo x9s . Ако искаш място за вграден хард евентуално Zidoo x10s. Алтернатива са MInix или Ugoos с Amlogic s912 ,но там кутийките са пластмасови и усещането за премиум продукт се губи. x9s e със по зрял софтуер от h6 ,но пък h6 е с по-добро качество на картината и с под-добър нов интерфейс. Това са трите фирми които правят най-добри андроид кутии,няма особено дразнещи недостатъци,но едно е да правиш мултимедийно устройство за 5 програми ,друго за милион и пет . Всиките формати аудио се декодират от зидутата,ако искаш пълно щастие си взимаш ресейвър с всички екстри и го включваш през хдми и там 7-10 колони . И ти остава да намериш съдържание освен рекламното с тия формати Всички посочени модели са под бюджета дето си определил ,ако имаш повече въпроси пиши на лични да не спамим тук

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #122

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)


  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    41
    #123

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Hisilicon процесор ,2gb na 16 за над 200 долара..Според мен ребрандирана Himedia или Egreat все пак производителя е софтуерна фирма .Не ми е попадал досега за тест ,но HImedia и Egreat с такъв процесор и данни съм пробвал не са лоши -просто има и по добри на по-добра цена . Нека да има избор и специализираните фирми да подобряват софтуера,като хардуер всички ползват едно и също

  5. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #124

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Моля за програма за блокиране на реклами за shield. ������ - StopAd, мога да споделя, че е топ
    Този пост е редактиран от a.iliev; 07-04-18 в 09:32.

  6. ndk
    ndk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    28
    #125

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Пред дилема съм Zidoo x9s или Zappiti mini да си взема.Като цена са 312 лв . за първия и 390 лв. за втория.Какви са преимуществата на единия спрямо другия ?

  7. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #126

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Горе долу еднакви като хардуеър, Zappiti с по- добър софт, според собственици и на двата. Става въпрос за Zappiti Mini 4K HDR, нали?

  8.  
     
  9. ndk
    ndk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    28
    #127

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Да за Zappiti Mini 4K HDR, доста мнения изчетох по наши и чужди форуми ,че се омотах вече.Затова някой ако има лични наблюдение да сподели.

  10. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #128

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    От опита ми с мултимедийни плейъри за себе си съм разбрал, че най- важен е софтуеъра. От Zidoo хората бачкат и пускат ъпдейти, но не са на нивото на Dune, да речем. Години наред ползвах софт на Zappiti инсталиран на Dune и също бях много доволен. А сега ползвам Plex, защото TV се справя добре като плейър, Zidoo го включвам само за 4K HDR. Ако искаш прегледай в AVForums какво пише и за Dune HD Pro 4K, хардуеъра е същия, а цената е подобна на Zappiti.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #129

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    КАЛО ! Това за Запити на Дюн , сериозно ли е така и става? Имам Dune Base 3D и много пъти съм бил на косъм да опитам да префлашна със Заппити , но ме е било страх че няма да тръгне после. Има ли нещо специално което трябва да бъде направено по време или преди префлашването? Благодаря

  12. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #130

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здрасти! Изразил съм се неправилно, моя Dune е от по- старите, B1- преди да се появят Zappiti плейърите. Аз им ползвах софта за PC/ Windows, като всичко се случва на компютъра, а Dune просто "вижда" Movie Wall.

  13. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #131

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Здравейте, и аз съм пред дилема какво да избера за домашен плейър. От написаното в интернет излиза, че NVidia shield TV е най доброто за момента, но не знам дали си заслужава да се поръчва от САЩ. Специфичен момент в търсенето ми е, устройството да може да възпроизвежда филми онлайн от сайтове като кинофен например. Други устройства които ми допадат са обсъжданите тук HiMedia Q10 Pro, което го има разопаковано в емаг и това промоционалното ZIDOO H6 PRO 6K, за което писа svetlio1. Чета че са 4-ядрени, а има много 8-ядрени на пазара, но предполагам че това не е толкова от значение, колкото модела на самия чип. Вие какво бихте ме посъветвали? Няма да се гледат филми всеки ден, по скоро 2-3 пъти седмично, като домашните много обичат да ползват въросните онлайн сайтове, вместо да теглят филми от торентите, да търсят субтитри и т.н.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    6
    #132

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Мнение за Xiaomi mi box s някой да има наблюдения
    или MX10
    Този пост е редактиран от u3poD; 04-01-19 в 18:51.

  16. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #133

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Zidoo H6 Pro според вас ще изкара ли качеството на картината при 4K HDR филми както вграденият плеър на XF9005.

  17. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #134

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Вероятно Не. Най-вероятно ще тръгват и Блу Рей дискове. Но по-сигурно е да вземеш поне X9S или Z9S. Малко по-скъп е но е с по-добър софтуер. Аз съм с Х10 и съм много доволен. При Х и Z серията имаш настроики за HDR и много други които не виждам в H6Pro.

  18. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #135

    Отговор: 4K UltraHD Media Players (всички марки и модели)

    Лоша информация. Питах за този модел понеже по назад в темата някой беше споменал че H6 Pro има по-добра картина от X9S или Z9S. Чува се че Сони с новият ъпдейт до Андроид 8 вече няма да предава DTS звук по оптиката (но не знам за сега това официално ли е или просто е някакъв бъг при определени бройки ТВ) че реших предварително да потърся някакво решение. Исках да си взема един 4К блу-рей плеър ама и там звукът е орязан при MKV файлове без значение на цена и марка на плеърите.
    Ще ги разгледам тези X9S или Z9S въпреки че Zidoo H6 Pro много ми хареса на външен вид (като изработка и визия + дистанционното) но все пак качеството на картината и звука е на първо място.
    Нещо друго което да си струва вниманието.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 28 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 08:33
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 22-02-19, 00:38
  3. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 18:50
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 14:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе