Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 97

Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    42
    #16

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Друго имах предвид. Minix-a също е чудесен, плейва всчико, включително си има passthrough към усилвателя, който си е ОК с DTS-ите. Звучи адски несериозно да извадиш 200+ лв за машинка с 2GB памет. Така да го кажем - силно надценени са тези плейърчета.
    Хвърлих око на този Beelink, но засъжаление е твърде нов, за да прочета реални отзиви. Единствено ме притеснява как стои въпроса със съпорта. Че на всичките китайчета това им е проблема. Хвърлят ти едно желязо с един недодялан firmware и после се оправяй както искаш.
    Този пост е редактиран от jankos; 12-05-19 в 11:05.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #17

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Имам два би линка.Съпорт няма.Избери си плеър популярен на 4pda.Поне ще имаш къстьм подръжка.

    Изпратено от моят Mi A2 Lite с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    42
    #18

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Мерси за идеята. Ще потърся.

  5. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #19

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Доста подробно


  6. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #20

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Имам два би линка.Съпорт няма.Избери си плеър популярен на 4pda.Поне ще имаш къстьм подръжка.

    Изпратено от моят Mi A2 Lite с помощта на Tapatalk
    На бокс с реалтек 1295 в 4пда има прошивки от зидо,става за ЛАКЕ,БЕЕЛИНК СЕА,ПРОБОКС 2АВА.Ако рома е 32 гб,ще загубиш 14 гб.ЗИДОО,МИНИКС идват скъпи.

  7. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #21

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Здравейте! На Zidoo Z9S с последния ром 2.3.10 съм. На Smart Youtube не работят HDR режимите, независимо от избраната резолюция на възпроизвеждане. Върти кръгчето за зареждане, но не тръгва клипа. Когато се избере резолюция без HDR, дори и 4К 60 fps, клипа тръгва. С последната стабилна версия съм на Smart Youtube. Някой има ли подобен проблем? Ако работи с по-стара версия на Smart Youtube, моля споделете коя е.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    37
    #22

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Здравейте,
    не мога да разбера как да си инсталирам flud на z9s Вероятно е нещо елементарно. Пробвам през Гугъл, намирам плей сторе и от там flud, но не ми се появява опция за инсталиране на Зиду.

  10. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #23

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Цитат Първоначално публикувано от Antonov Виж публикацията
    Здравейте,
    не мога да разбера как да си инсталирам flud на z9s Вероятно е нещо елементарно. Пробвам през Гугъл, намирам плей сторе и от там flud, но не ми се появява опция за инсталиране на Зиду.
    Пробвай с Aptoide.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    37
    #24

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Благодаря! Успях да инсталирам Flud, обаче не можах да кача торент. Много мудно ми се стори всичко това. На външен хард диск става всичко за отрицателно време. Или аз не правя нещо както трябва, или наистина си е играчка. През Гугъл намерих Замунда, избрах торент, свалих го и после не го намерих. Субтитрите, които свалих бяха в папка Downloads, но на плеъра. Аз съм му закачил допълнително един твърд диск през Сата, там нямаше нищо. Заболя ме главата, изгубих си цял денКакто и дае...затова исках нещо, което да тръгва още с включването. Иначе се кефя на качеството на възпроизвеждане. Домашното ми кино живее втори живот.

  12. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #25

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Нямам въпросният TV Box, и не съм свалял торенти през бокса.
    Но свалените файлове от Андроид трябва да се намират в папка Downloads във вътрешнат/internal памет на бокса.
    Със файлов меджър трябва да имаш достъп до нея.
    Друг е въпроса, че трябва да зададеш пътя, къде да се свалят торентите (в програмата), а именно във външният HDD.

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #26

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Цитат Първоначално публикувано от Antonov Виж публикацията
    Благодаря! Успях да инсталирам Flud, обаче не можах да кача торент. Много мудно ми се стори всичко това. На външен хард диск става всичко за отрицателно време. Или аз не правя нещо както трябва, или наистина си е играчка. През Гугъл намерих Замунда, избрах торент, свалих го и после не го намерих. Субтитрите, които свалих бяха в папка Downloads, но на плеъра. Аз съм му закачил допълнително един твърд диск през Сата, там нямаше нищо. Заболя ме главата, изгубих си цял денКакто и дае...затова исках нещо, което да тръгва още с включването. Иначе се кефя на качеството на възпроизвеждане. Домашното ми кино живее втори живот.
    Във flud има настройка къде да сваля.Защо трябва да сваляш.https://www.youtube.com/watch?v=fSDgJ6V_6hU&t=61s
    https://www.youtube.com/watch?v=08F_04wO6IQ
    https://www.youtube.com/watch?v=62EC0kc8yBM

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #27

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Добре де, нали зидото има опенврт, що не си включиш трансмишън-а от там и спреш да се занимаваш с глупости?
    Не съм ползвал зидо, но съм чувал, че има. Намерих и някакво инфо.
    https://www.zidoo.tv/Support/support...McQ%3D%3D.html

    Като/ако успееш д го пуснеш си инсталираш на телефона клиент, задаваш му адреса на зидо и си го ползваш
    https://play.google.com/store/apps/d...sionremote.app

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    37
    #28

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Youtube не работи без Google play. Андроид приложенията ги инсталирах през Aptoide. Google play, инсталирах също с Aptoide, но той не се отваряше и го деинсталирах. Трябва да намеря начин да си инсталирам Гугъл сторето. Пробвах LazyMedia, плейва с много лошо качество, не що не съм настроил както трябва. Ще изгледам клиповете от горните линкове и пак ще пробвам.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #29

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD


  18. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #30

    Отговор: Zidoo Z9S/Z10 Realtek RTD1296DD

    Цитат Първоначално публикувано от Antonov Виж публикацията
    Youtube не работи без Google play. Андроид приложенията ги инсталирах през Aptoide. Google play, инсталирах също с Aptoide, но той не се отваряше и го деинсталирах. Трябва да намеря начин да си инсталирам Гугъл сторето. Пробвах LazyMedia, плейва с много лошо качество, не що не съм настроил както трябва. Ще изгледам клиповете от горните линкове и пак ще пробвам.
    На лейзи медия от торенти ли гледаш или от цели стриймове? Ако гледаш оъ торент си избери по-хубав торент, с по-добро качество. Безплатния криеше торенти 4к за фулхд не зная, но пък е евтин и се намира и за без пари.

    Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Zidoo X10
    От npb във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 28
    Последно: 01-05-19, 00:29
  2. Zidoo X9S медия плеър (Smart TV box) + подарък
    От drpetar във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 15-05-17, 09:40
  3. Продавам нов Андроид ТВ Бокс Zidoo X6 Pro
    От orlie във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 02-12-15, 00:32
  4. Realtek
    От tannoy във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 24-06-07, 18:50
  5. Realtek проблем
    От BIZZART във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 06-06-07, 10:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе