Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

RIP WinAmp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #1

    RIP WinAmp

    Без Winamp след 20.12.2013 - SetCombG



    Факт е, че плеърът изостана здраво от конкуренцията през последните години и съществуването му в този вид е безмислено, но... някак кофти си е без Winamp - на 2 от 4-те компютъра, които ползвам все още си карам с него. И ще продължа...
    ю

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #2

    Отговор: RIP WinAmp

    Не съм го ползвал никога и вече няма и да имам възможност , но за .... R.I.P или нищо или само хубави неща .

  4. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #3

    Отговор: RIP WinAmp

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Не съм го ползвал никога и вече няма и да имам възможност , но за .... R.I.P или нищо или само хубави неща .
    бе очаквах веднагически да се посипят коментари кой колко е щастлив с неговия foobar2000, aimp, itunes, amarok и какво ли още не, ама чак пък такова изявление в тази тема?! че и възможност да нямаш... липсва logic

    я ме светнете как точно дръпна конкуренцията във висшата технология на слушане на мп3-ки напоследък, не се заяждам, но да си опресня изостаналите изисквания ако може. аз лично ръчкам foobar2000 година и половина с плъгини и линуксарщини да го докарам частично до функционалността на блаженопочившия и вече взе да ми писва... ползвам го само заради нативния интерфейс без скинове и многонишковото мачкане на песнички за телефона...

    пп - какво ще отпадне със спирането на 'услугата' - освен обновяванията, скин и плъгин съпорта? радиостанции? албум арт-а откъде се сваля?

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: RIP WinAmp

    не го ползвам от ужасно много време по една проста причина - подкарването на >2 колони беше същинска одисея и след като установих, че WMP ги вижда и пуска по дефолт, минах на него, колкото и хората да го недолюбват

    P.S. случайно да е станало по-лесно през последните 7-8 години? това сериозно, не се заяждам

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Отговор: RIP WinAmp

    То и стереото му не бше за чудо и приказ

  7. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #6

    Отговор: RIP WinAmp

    Ползвам го редовно от много години на лаптопите и настолните пц-та, които имам и не бих го заменил за друг плеър за слушане на мп3-ки. Просто съм свикнал с него. Сега съм с про версия 5 и нещо си с ключ, занапред ще продължа да го инсталирам на преносимите пц-та.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #7

    Отговор: RIP WinAmp

    OFF:
    Преди много години, някъде 97-98 да е било, седя си аз в къщи и играя на Duke Nukem-a, майка ми се прибира и ми казва, че някаква нейна колежка имала диск на който имало над сто песни. Доста се зачудих какъв ще е този странен диск и как ще е събрал толкова песнички. След няколко дена взехме диска и тогава за пръв път видях Winamp. Между другото още го пазя този диск, само не знам дали ще развърти ако го пусна.
    Ехххх, спомени

  10. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #8

    Отговор: RIP WinAmp


  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #9

    Отговор: RIP WinAmp

    Скоро ще се върне на сцената чакам го с нетърпение
    https://twitter.com/winamp
    https://www.facebook.com/Winamp/?fref=nf
    Winamp & SHOUTcast Forums
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 28-10-15 в 20:13.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #10

    Отговор: RIP WinAmp

    Популярното приложение WinAmp подготвя завръщане
    https://www.vesti.bg/tehnologii/popu...shtane-6087494

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #11

    Отговор: RIP WinAmp

    На стария ми комп още си стои и работи, не съм го ползвал от години - има добавки DFX и ASIO на изхода - тях съм предпочел навремето
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #12

    Отговор: RIP WinAmp

    Най много музика съм слушал на това нещо. Проблема е че сега утуба изяде слушането на муика с гледане което е тотално различно нещо... Пандора и споти смениха начина на слушане на музика... Хлапетата дори не збам как слушат музика. Тези мрз платени плеяри до мен някак си не стигнаха.
    Незнам цял живот купувам колконки 1во креатив за компа като студент, за след пластмасовите теак. После домашни кина... Соундбар 2.1, 3-5 различни тапи когато не можеш да вдигаш шумотевица наоколо. По скъпи колони. Още по скъпи колони на които нямаш какво да слушаш. Накрая всичко е до 1 албум който да извъртиш 1000 пъти и дори и качеството няма значение защото е съвпаднал с момента в живота ти.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Отговор: RIP WinAmp

    да не говорим с какви клизми се пускаше 5.1 звук
    от онова време ми остана навикът да слушам музика на windows media player, защото имаш 2 коллони- пуска на 2, имаш 5.1 - пуска на 5.1, имаш 7.1 - респективно на 7.1

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #14

    Отговор: RIP WinAmp



    Ползвам си го всекидневно
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #15

    Отговор: RIP WinAmp


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Winamp
    От tannoy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 02-03-07, 21:31
  2. Софт за Winamp
    От Z*E*W*A във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 25-10-06, 22:54
  3. winamp
    От Bjasa във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-05, 12:39
  4. Бъг в winamp 2.91!?
    От saint056a във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-05-03, 10:04
  5. winamp 3
    От abv във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 17-09-02, 14:48

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе