Резултати от 1 до 5 от общо 5

въпрос за protel

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    13
    #1

    въпрос за protel

    Здравейте. Имам един въпрос, относно Protel...

    Има ли някакъв начин от фаил на Protel да се направи фаил, който да се отваря от някоя друга програма (без Autocad), за да може да се принтира лесно?

    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    въпрос за protel

    Имаш предвид да се импортне в Word например? А не можеш ли да си намалиш формата на схематиката на A4 например? За коя версия става дума?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    13
    #3

    въпрос за protel

    Проблема ми е, че чертежа, който съм направил не се побира на формат А4, а ми трябва най-малко А3 формат... Нямам такъв принтер, а в копирните центрове не вярвям да принтват от Protel 2004, пък и не знам как да го запиша на формат 99SE например... но и да го занеса на такъв формат, пак няма да ми го принтнат...не вярвам да има в някой копи център protel ...

    Както и да е... знаеш ли начин по който да го принтна през друга програма?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    118
    #4

    въпрос за protel

    Експортвай в пост скрипт - .eps - импортва се без проблем в Корел и в него можеш да си ресайзваш картинката колкото си искаш. Първо инсталираш принтер с постскрипт поддръжка и указваш порта, през който да печата да е FILE. Другото вече го споменах.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #5

    въпрос за protel

    Здравей makis. Това което искаш да направиш може да стане с помощта на софтуерен (виртуален) принтер. Той работи като експортира, това което принтираш във файл, например pdf. Аз използвам програмката Fineprint PDF Factory, има я по фрийтата. Изходния файл е в pdf формат, самата програма е доста добра, използвал съм я без проблеми и с protel.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Protel 2004
    От tyo_bg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 29-11-07, 00:40
  2. Protel 2004 с интегриран SP2
    От varbancho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-03-05, 00:52
  3. Спешно-protel
    От polic_bg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-03, 11:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе