Резултати от 1 до 10 от общо 10

Проблем с антивируса

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. XaugyTuH
    Guest
    #1

    Проблем с антивируса

    Ето и проблема. Реших да сменя антивирусната. Деинсталирах Касперски чрез неговия деинсталер, рестарт, сложих Аваст!, рестарт - и изскочи съобщението което съм сложил в прикрепения файл. Не знам дали се обърква от това че имам файъруол Касперски Анти-хакер или просто К.А.В. си е оставил ръцете. От тогава съм правил два рестарта и положението е същото. Иначе в момента може да сканира ако му кажеш, но ме остави да сваля няколко архива с троянци, демек протекцията куца. Моля помогнете.

    [attachment deleted by admin]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: Проблем с антивируса

    Ами с Autoruns провери какви модули на Касперски се зареждат, махни отметките от тях, рестартирай и кажи какво става!

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    Re: Проблем с антивируса

    Ще се отклоня малко от зададения въпрос и ще дам един личен съвет, който не вярвам че ще бъде взет на сериозно, но ще пробвам ...
    Сложи си NOD32. Мисля, че това е идеалното решение. Няма да усетиш, че си с антивирус, защото е много лек, а и варди почти от всичко, само да си има новите дефиниции. Можеш да прочетеш за нея Тук. Решението е твое, просто мисля за машината ти* .

  5. XaugyTuH
    Guest
    #4

    Re: Проблем с антивируса

    Проверих с програмата, която емос даде, единственият модул който носи името Касперски е на файъруола.
    За проба махнах файъруола от стартъп, рестартирах и пак същото съобщенийце излиза, явно наистина Касперски си е оставил ръцете.
    Погледнах в services.msc - нито помен от някакъв модул на Касперски

    предполагам не съм сгрешил с това че деинсталирах програмата от иконата за деинстал в старт меню, а не от Control Panel ???

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #5

    Re: Проблем с антивируса

    Цитат Първоначално публикувано от XaugyTuH
    предполагам не съм сгрешил с това че деинсталирах програмата от иконата за деинстал в старт меню, а не от Control Panel ???
    Би трябвало да е едно и също...

  7. XaugyTuH
    Guest
    #6

    Re: Проблем с антивируса

    Цитат Първоначално публикувано от emos
    Би трябвало да е едно и също...
    тъй де.......

    в такъв случай ще пробвам с нод32 ако и той прави проблеми ще се върна на Касперски............. :knuppel2:

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    189
    #7

    Re: Проблем с антивируса

    Защо ти трябваше да махаш една и да слагаш друга???

  10. XaugyTuH
    Guest
    #8

    Re: Проблем с антивируса

    Защото касперски е тежък дори и за моята машина

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #9

    Re: Проблем с антивируса

    Цитат Първоначално публикувано от XaugyTuH
    Защото касперски е тежък дори и за моята машина
    Сам го каза ...

  12. XaugyTuH
    Guest
    #10

    Re: Проблем с антивируса

    Вече сложих нод32, благодаря на всички.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе