Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Програма за Хотел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #1

    Програма за Хотел

    Може ли да ми препоръчате някоя програмка за управление на хотел? Става въпрос за малък хотел (~ 25 стаи, ~ 50 легла). Ако е възможно програмката да НЕ Е "Microinvest Hotel" - вече достатъчно ядове брахме с нея (демо-версията й прави нещата точно, докато в оригинално закупената версия има няколко адски дразнещи бъга, които правят използването на програмата крайно изнервящо!). Желателно е програмката, която ще ми препоръчате, да работи съвместно с касов апарат Datecs FP-550 (и да си има приложение "касов сървър", който да се стартира при желание).

    Ами май общо взето е това. Няма значение дали е безплатна или платена (макс. цена около 200 лв.) - важното е да върши работа. Всякакви препоръки са добре дошли.

    Благодаря ви предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #2

    Re: Програма за Хотел

    Ако искаш аз да ти я напиша?!

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Re: Програма за Хотел

    Бебе, недей да спамиш, че ще ядеш кожената тупалка!


  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    92
    #4

    Re: Програма за Хотел

    http://www.triniti-soft.com/new/html/?go=hotel

    Разгледай, инак съм сигирен че поддържа и без касов сървър FP 550! Другото, което знам е че може да се свърже с телефонна централа но май имаше нужда от един допълнителен модул!


  6. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #5

    Re: Програма за Хотел

    http://nksoftware.net/?mpid=2&spid=7&show=main

    Ей тва трябва да свърши работа

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    Re: Програма за Хотел

    Благодаря ви и на двамата!

    Изкопах още една програмка ("ХотелИ"), така че още днес ще ги пусна и 3-те за тестване от съответните лица.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #7

    Re: Програма за Хотел

    Още две програмки: http://www.clockbs.com/index_bg.html и http://www.ucs.bg/

    На доста места съм виждал програмата на първата фирма. Едни я хвалят други плюят. Аз нямам директен поглед върху нещата. Не знам и конкретни цени, но знам че има връзка с много касови апарати, и системи за достъп в хотелите.

    Успех!


  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    3
    #8

    Re: Програма за Хотел

    Не си избрал правилната програма от Microinvest. Трябвало е да избереш Хотел Pro, а не Хотел. Разликата в продуктите е огромна и Хотел е за малки семейни хотели с 8 - 10 стаи. Освен това между демо версия и пълната няма разлика, освен това, че въвеждането на регистрационен код отключва програмата за неограничено време.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #9

    Re: Програма за Хотел

    DoRa, мерси и на теб!


    Цитат Първоначално публикувано от Vixon
    Не си избрал правилната програма от Microinvest. Трябвало е да избереш Хотел Pro, а не Хотел. Разликата в продуктите е огромна и Хотел е за малки семейни хотели с 8 - 10 стаи. Освен това между демо версия и пълната няма разлика, освен това, че въвеждането на регистрационен код отключва програмата за неограничено време.

    Знам за съществуването на "Hotel Pro", но тя е програма за управление на големи хотели. Както казах в първият си пост - хотелът, за който е предназначена програмата, е малък (~ 25 стаи, на 2 етажа). Освен това, разликата в цената между двете версии е от порядъка на 300 евро [(~ 600 лева) ако не ме лъже паметта], което обезсмисля покупката на "Pro"-версията при положение, че "Hotel" е точната програма за малки хотели. Все едно да си купиш "MS Office", за да набeрeш текст, който можеш да набереш в "Notepad" или "Wordpad". Неоправдани средства, нали?

    И още нещо: Това, че "Hotel" е програма за малки хотели, не оправдава ни най-малко наличието на бъговете в нея. Все пак струва 100 евро. И хората, които си я купят, очакват да им върши работа - нали в крайна сметка за това се продава програмата? Съвсем нормално е разработчиците от "Microinvest" да искат да си продадат по-скъпата версия, но тогава защо не махнат изцяло малката, щом "разликата между двете е огромна" и е в ущърб на купувача?

  12. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #10

    Re: Програма за Хотел

    IvO™, "Хотел" и "Хотел ПРО" не са правени по едно и също време. "Хотел", заедно със "Склад" са стари програми, от зората на демокрацията и бизнеса в България. Изискванията към тях тогава са били други и това, което сега изглежда бъг, тогава не е било. Сега с повишаването на изискванията, като се почнат едни платени доработки - цената става ум да ти зайде! Затова Микроинвест изкараха наскоро чисто нови програми "Про", които да отговарят на завишените изисквания на клиентите и стават и за големи и малки фирми. А старите програми продължават да си ги доизцеждат, което и според мен не е лоялно, защото малките клиенти остават заблудени, че това е програма, разработена специално за тях, а то не е така - "Склад" и "Хотел", бяха програми, предназначени за големи и малки фирми, но в други (минали) времена.

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    3
    #11

    Re: Програма за Хотел

    1. Lazar e прав! Преди 5 години голяма фирма беше тази с 20 човека персонал и всички магазинчета бяха квартални, а сега е доста по-различно!
    2. Има Notepad и Wordpad, но дали има поне един сериозен документ написан с тези две програми! За някакъв междинен буфер при Copy/Paste става, но за документи едва ли!
    3. Ако една нощувка е 30 лева, то програмата е равна на 20 нощувки или по-малко от 1 ден за посочения хотел! Внимателно обмислете какво трябва да постигнете и как го правите. С черно-бяла Nokia от преди 5 години едва ли ще можете да използвате 3G мрежата! И за това не са виномви от MTel!

    Имаше един виц - "Трабант тегли ТИР през прохода Петрохан. Натиска шофьора газ, но Трабанта върви едва-едва. Поогледайл се шофьора на Трабанта и какво да види - бил на ръчна спирачка..."

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    3
    #12

    Re: Програма за Хотел

    По отношение на "доизцеждането" има следния проблем - Microinvest рекламира САМО новите продукти, но клиентите сами искат старите. Обикновено твърдението е "Моят колега използва тази програма и аз искам точно нея". Разликата в цената също не е голяма! За пример за складовете на едро в Благоевград, които при 100 000 операции годишно и огромни обороти все още използват старите продукти с база Access, при което всичко работи много бавно и досадно, но не мигрират към SQL системите, защото съседния склад работи по същия начин...

    Няма решение срещу това!

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1
    #13

    Re:Програма за Хотел

    [red] За подробна информация при рекламиране на Вашата програма, моля запознайте се с нашите тарифи или пишете маил на kod@setcombg.com

    Отделно Ще Ви помопя да си махнете рекламния линк в подписа си , за да не предприемем други действия. Като цяло досега сте нарушили 3 правила и не се учудвайте ако бъдете ограничен.
    [/red]

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    12
    #14

    Re:Програма за Хотел

    Clock Front е мн добра за хотелски софтуер но за складови програми системата им е мн мн тромава.

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    1
    #15

    Отговор: Програма за Хотел

    Здравейте, дали някой е използвал новия софтуер за хотели на Микроинвест? Чувам че ще имат и интеграция с booking, но не съм ги ползвала досега.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Впечатления от спа хотел Астера Банско
    От kod във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 2
    Последно: 30-12-13, 13:31
  2. Хотел Свети Георги - Синеморец - Не ходете там
    От root666 във форум Черен списък
    Отговори: 35
    Последно: 17-08-12, 10:14
  3. WDS за хотел
    От glarus във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 21-12-11, 17:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 28-04-09, 14:49
  5. Хубав хотел
    От mike_bg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 05-09-04, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе