Резултати от 1 до 7 от общо 7

Не копирайте screener-и !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    228
    #1

    Не копирайте screener-и !

    Всеки се е сблъсквал с лошокачествени rip-ове на филми правени в киносалони с цифрова камера.

    Мисля, че разпространявайки тези копия не се дава шанс на качественния rip да се разпространи. Имам много примери за това - Атаката на Клонингите, Мъже в Черно 2, Краля Скорпион и т.н.

    Вече разпространи се с лошо качество - няма интерес да се правят наново! Не е ли така?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #2

    Не копирайте screener-и !

    с 2 думи: да и не. Значи ако говориш за dvd ripoevete с лошо качество то си прав въпреки че по принцип dvd рип с лошо качество не би трябвало да има...[:D] Друг е въпроса със скрийнарите и тн. Знае се че са правени с видеокамера в киносалона - съответно се знае какво им е качеството - въпреки че Minority Report е с доста добро качество за сниман в салона. Според мен ще продължат да се правят качествени двд рипове въпреки всичко - все пак желаещи и можещи има [:-graduate]. А и каквото и да си говорим скрийнарите дават възможност да се види дали си заслужава да се гледа даден филм или не[:-bonc01]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #3

    Не копирайте screener-и !

    На мен не ми пука хи4 за ка4еството, важен е само филма [}]

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Не копирайте screener-и !

    да ти дам xxx, който имам сега да ми кажеш после дали си разбрал нещо от него. или sw2, ама най-първия screener, на който yoda се виждаше като побесняла котка... прав си, че е хубаво да се гледа филма колкото се може по-скоро, но нали все пак трябва и да вденеш какво се случва...

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #5

    Не копирайте screener-и !

    Но на мен ми пука. Удоволствието не е само от заглавието, звука или картината, а от трите взети заедно. Хубавият филм те кара да го съпреживееш. А това се постига, като режисура, игра, картина и звук са на високо ниво.



    Ето защо не е...ам скрийнърите. Писна ми да гледам размазани образи и разчитайки на добър слух да познавам, аджеба, кой говори в момента от екрана.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #6

    Не копирайте screener-и !

    E, 4ак такива и аз не бих гледал, когато излязоха SW II и SpaiderMen ги гледах с отвратително ка4ество и без субтитри, все пак не може all да са с ка4еството на LоR. Ли4но мнение естествено.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    228
    #7

    Не копирайте screener-и !

    Лошото е че заради тях не излизат качествените (DVD rip) или се забавят много защото няма интерес - всички вече са гледали screener-a и не се търси филма !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе