Резултати от 1 до 5 от общо 5

HTML към FB2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    124
    #1

    HTML към FB2

    Реших да отворя темата в този раздел, защото се посещава от повече потребители, въпреки че има и рубрика за (електронни) книги, но там интересът е доста по-нисък. Търся онлайн уеб ресурс (в краен случай може и програмка), който да прави директно конверсия от .html към формат .fb2 (за електронни четци). Преди няколко години съществуваше такъв ресурс, създаден от един руснак, който работеше безупречно, но за съжаление страницата затвори преди около 3-4 години и от тогава не съм успял да намеря адекватно решение на поставения въпрос. Ако някой знае нещо полезно по темата, ще се радвам да сподели...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #2

    Отговор: HTML към FB2

    Почти всички онлайн конвертори се справят. Най-често ползвам този: https://www.online-convert.com/

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    124
    #3

    Отговор: HTML към FB2

    Ще си позволя да вмъкна картинка на онзи сайт: За мен така трябва да изглежда един ресурс, който наистина върши работа - изчистен и семпъл дизайн, възможност за избор между 4-5 опции, директна конверсия на страницата. С една дума сайт, който ще ти свърши работа и наистина правеше конверта за не повече от 2 секунди с директен линк за сваляне на момента. Докато днешните конвертори са наблъскани върху едни бавни и тромави платформи с уж всякакви възможности, а пък крайният резултат е абсолютно плачевен.

  5. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #4

    Отговор: HTML към FB2

    Това? Не съм го пробвал, случайно попаднах днес и се сетих за странното ти питане (добре, де - за мен е странно).

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    124
    #5

    Отговор: HTML към FB2

    Да, знам го, в краен случай ще влезе в действие. Трябва първо да го пробвам дали ще направи пълна конверсия на страница с таблици и картинки... Благодаря все пак за включването.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 08-08-16, 00:53
  2. Отговори: 18
    Последно: 25-12-06, 16:26
  3. HTML самоучител
    От Garu във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 13-04-06, 18:12
  4. html background
    От connect във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 16-01-06, 10:17
  5. za HTML
    От bASAEF във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 15-01-02, 14:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе