Резултати от 1 до 9 от общо 9

Търся 3D Home Interiors или подобна програма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #1

    Търся 3D Home Interiors или подобна програма

    Например Total 3D Home би ми свършила идеална работа. И двете програми са на тема вътрешно обзавеждане. Задаваш размерите на стаята(апартамента, къщата, вилата) която ще обзавеждаш, програмата й създава триизмерен модел, след което потребителя започва да твори. Най-често разполага с огромен каталог с мебели от които да избира. Целта е да рашиш как да си обзаведеш стаята преди да хукнеш да купуваш мебели. Неможах да намеря нито една от горепосочените програми из free-тата. Моля ако имате идея къде и как да ги намеря да помогнете. Друга подобна програма също би ми свършила работа [:I]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #2

    Търся 3D Home Interiors или подобна програма

    Току-що разбрах че освен като отделен продукт 3D Home Interiors върви и в пакета програми 3D Home Architect® Deluxe 5. Те са на Broderbund. Така че и 3D Home Architect® Deluxe 5 ще ми свърши работа.





    P.S. Айде бе няма ли архитекти тука...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    Търся 3D Home Interiors или подобна програма

    http://xpact.warezbg.com/Apps/BRODER..._V5.0_ISO-LND/



    За съжаление базата му от обекти е бедничка... Приема външни обекти, ама трябва да са .3ds. От друга страна, повечето производители на оборудване/обзавеждане, предоставят чертежите на продуктите си в .dwg или .dxf. Tоест първо ти трябва "нещо-CAD", след това 3DS и чак накрая 3D Home Design (баси, цял живот ли ша уча нови продукти!?!). Затова сега се боря с ArchCAD (не много успешно) - така поне избягвам една стъпка...

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #4

    Търся 3D Home Interiors или подобна програма

    Raid благодаря ти много че се отзова. За съжаление продукта който си ми посочил е 3D Home Architect 5 (а не 3D Home Architect Deluxe 5) и не включва програма от която най-много се нуждая - 3D Home Interiors. Аз вече изтеглих точно това което ми предложи само че от http://store3.arenabg.com/Software/B...ONAL_V5.0_ISO/. Все още не съм го преглеждал подробно, но първоначалните ми впечатления са че неможе да създава триизмерен макет на готовата къща, в чийто стаи да можеш да се разхождаш свободно и да разглеждаш картините по стената например... Поправи ме ако греша, но май тази програма в 3D режим дава само най-обща представа за външния изглед на сградата...





    на същия сървър който ми посочи видях нещо много интересно по въпроса - HOME.DESIGN.QUICK.AND.EASY - http://xpact.warezbg.com/Apps/HOME.D...D.EASY-PHXiSO/. Това, струва ми се, е точно програмата от която се нуждая. Виж какво пище за нея на http://www.individualsoftware.com/ne...ils/QNEHD2.htm

    Звучи много добре. Жалко че е два диска и ще трябва да я тегля доста дълго. Но ще си струва []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #5

    Търся 3D Home Interiors или подобна програма


  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #6

    Търся 3D Home Interiors или подобна програма

    Браво на Raid. [:D][:D]

    Точно това търся. Като се видим имаш една бира от мене [:D]



    Сега ако се намери и кой да ми я изтегли срещу подходящо заплащане ще е идеално[8D]



    Защото с моя нет преди началото на другия месец няма да стане[V][V]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #7

    Търся 3D Home Interiors или подобна програма

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Браво на Raid. [:D][:D]

    Точно това търся. Като се видим имаш една бира от мене [:D]



    <div align="right">Originally posted by MetalMilitia*-*06/02/2004*:* 03:22:08</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [:D]Амстел[:D]

    btw, bubu.to/svetla е известно местенце [] - има и други нещица там...



    //edit

    OK. Ако не ми мине котка път в понеделник ще ти пратя двата диска

    И бирите съответно стават две [:D]

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #8

    Търся 3D Home Interiors или подобна програма

    Амстел ми, то другото не е бира [:D]

    Иначе ако има котки ритай ги насам[^][^]

    И бирите стават две, само кажи кога и как [8D]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #9

    Търся 3D Home Interiors или подобна програма

    Дръпнах го, ама снощи се оказа, че нямам дискове вкъщи [B)]. Сега ще взема и ще ти го пратя утре.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся програма подобна на TSmuxer
    От kocetoMR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 17-12-11, 16:04
  2. Търся програма подобна на Notebook Hardware Control
    От zaho_cool във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-08-10, 10:08
  3. търся програма подобна на БСплеър-а
    От nely във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 11-08-06, 06:52
  4. програма подобна на бултра
    От REHIT във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-04, 06:07
  5. Търся програма подобна на AcdSee
    От iv_laz във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-07-03, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе