Резултати от 1 до 10 от общо 10

CD-R/RW

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    80
    #1

    CD-R/RW

    Не зная дали сам в точния форум ама... ! Купих си уредба ама стана така че не чете Записвани дискове дали това може да сеоправи в някой сервиз и ако може за какви кинти става навърос ))

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    CD-R/RW

    може би проблема е в начина на записване. Ако не четене нормалните дискове т.е. не презаписваемите. Предполагам не си си купил модел от преди 30 години. Ако не иска да чете презаписваемите се оправя със смяна на главата около 100-200 лева.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    CD-R/RW

    записвай дисковете на ниска (8-24) скорост, защото доста уредби не могат да прочетат по-бързо записани дискове

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    CD-R/RW

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">записвай дисковете на ниска (8-24) скорост, защото доста уредби не могат да прочетат по-бързо записани дискове



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*26/06/2004*:* 18:40:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    каква е разликата в месоложението на "дупките" ако се пишат на по-бърза скорост?

    btw до сега не съм видял писачка да пише над 24х

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #5

    CD-R/RW

    Абе ако не ги чете едва ли има някакъв шанс да стане даже и с по-ниска скорост.Аз и на 32 нямам проблем с четенето работата е много относителна

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    CD-R/RW

    такааааа, значи явно се налагат няколко уточнения:



    1. както си си задал въпроса не става ясно точно за cd-r или за cd-rw искаш отговор. аз съм дал за cd-r като по-често използвани



    2. малко са аудио уредбите, които четат безпроблемно cd-rw. накратко казано - по-новите четат, по-старите не четат



    3. разлика в "местоположението" на дупките няма. има разлика в тяхната дълбочина и точност. колкото е по-висока скоростта, толкова може да се каже, че са "плитки" и "размазани". аудио уредбите четат на първа скорост и затова при производството им не се налага да се гони точността на 52х pc cd устройства

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #7

    CD-R/RW

    Продай я .... [:D]

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #8

    CD-R/RW

    Ако се не лъжа, зависи и от писачката. За Teac CD-W540Е, например, четох, че се справя без проблем със запис на Audio CD и на високи скорости от порядъка на 32х и 40х.


  11. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #9

    CD-R/RW

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Продай я .... [:D]



    <div align="right">Originally posted by deveca*-*07/07/2004*:* 22:48:50</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">това ми сеструва най добре, вместо да даваш 200-250лв за нова глава !

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #10

    CD-R/RW

    Обърнете внимание на това, което казва Fear Me - при по- ниска скорост става по-добро прогаряне (не случайно процеса на английски е BURN) на диска.

    Според мен аудио дискове трябва да се записват на 4-та скорост - бавно е, но резултата е по-добър.

    С матрични дискове имаш ли проблем?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе