Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблеми с лаптопи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. milko
    Guest
    #1

    Проблеми с лаптопи

    <font size=4></font id=size4><font size=5></font id=size5>




  2.  
     
  3. milko
    Guest
    #2

    Проблеми с лаптопи

    Братя, понякога ни се случва на тези,които използваме лаптопи по някой хардуерен проблем, а това е наистина неприятно като лаптопът ти е извън гаранция и в БГ няма свястна фирма, която да го оправи на приемлива цена. На моя Compaq armada напр. възникна много неприятен проблем с харда и обиколих какви ли не "майстори", които се оказа, че са профани. Може ли някой да ми помогне, давайки ми адрес на фирма или човек, който наистина разбира в тази област.

    -Проблемът е следния:

    Веднъж ми се наложи да извадя харда, за да запиша нещо на него и междувременно пуснах лаптопа, за да направя някои настройки в биоса. След това вкарах харда и го конфигурирах от биоса, но не тръгна.Отначало си помислих, че е свършил, но след това като

    го пуснах на наст. си компютър, работеше идеално. Тоест, проблемът е най-вероятно в самия лаптоп. Ако някой има предложение какво

    може да се направи, би ми помогнал адски много.




  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Проблеми с лаптопи

    не съм имал подобен проблем, пък и честно последният, по който правих нещо беше р166 преди 2 год., но бих пробвал да извадя батерията.при desktop-ите работи идеално;-)







    Променено от FearMe на 25/01/2001 09:51:08

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Лаптопи на части
    От AdmComp във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 24-02-14, 15:41
  2. Отговори: 5
    Последно: 04-03-12, 00:58
  3. Отговори: 6
    Последно: 17-10-11, 17:00
  4. Продавам части за лаптопи и лаптопи на части(IBM/Lenovo, Acer, FS)
    От Dangelo във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 18-09-11, 21:09
  5. Продавам лаптопи
    От plamen22 във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 02-02-10, 02:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе