Резултати от 1 до 7 от общо 7

RAM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #1

    RAM

    В момента системата ми е P2 266, 64 RAM, Acorp 6BX67. Ясно че RAМ-a е малко и искам да си взема още 256МВ, но се очаква солиден upgrade към АМД (е, то се очаква отдавна, ама няма пари) - та на въпроса, ako upgrade-на до 6 месеца, няма ли да е по-добре да взема с новото CPU и МВ и DDR RAM? От друга страна сега паметта е все още евтина и ще мога да си я ползвам, но ако сега я взема не може да е DDR... Ако сега взема РАМ, каква да бъде - като марка имам предвид и откъде да я взема (фирма)?? Thanx in advance



    ---------

    A wise man knows his limitations and a bold one seizes his opportunities.

    "The Hunt for Red October"

    ---------

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #2

    RAM

    Izchakai. Kupi si DDR.




  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #3

    RAM

    spored men po hubavo si q vzemi sega 6te useti6 golqma razlika v proizvoditelnostta,puk posle pak 6te q prodade6 za 4-5$ po malko,a ima4e do marka kvo da ti kaja ako nqma da o/c ili ne6to takova nqma golqmo zna4enie i prosto ponqkoga nqma smisal da dade6 o6te 10$ za max 3% podobrenie




  5. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #4

    RAM

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    В момента системата ми е P2 266, 64 RAM, Acorp 6BX67. Ясно че RAМ-a е малко и искам да си взема още 256МВ, но се очаква солиден upgrade към АМД (е, то се очаква отдавна, ама няма пари) - та на въпроса, ako upgrade-на до 6 месеца, няма ли да е по-добре да взема с новото CPU и МВ и DDR RAM? От друга страна сега паметта е все още евтина и ще мога да си я ползвам, но ако сега я взема не може да е DDR... Ако сега взема РАМ, каква да бъде - като марка имам предвид и откъде да я взема (фирма)?? Thanx in advance



    ---------

    A wise man knows his limitations and a bold one seizes his opportunities.

    "The Hunt for Red October"

    ---------

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Сега земи SDR, а после си купи смесено дъно с SDR и DDR, за да можеш да ъпгрейдваш лесно до DDR без смяна на дъното.



    Аз така направих, само дето DDR-а сега скочи и ъпгреда до DDR се отлага :D



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #5

    RAM

    iz4akai vzemi si ddr








  7. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #6

    RAM

    Аз пък си взех 256 KingMAX PC2700 за 41$, сега е 87$. Но се чудя к'во да си правя старата - 256 Samsung PC2100 2/2/2...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #7

    RAM

    Мойто мнение е, че ако се взима DDR то трябва да е 512 на модул (за да можеш да направиш upgrade към 2x512 и повече), за това бих взел SDR, за да събера после пари за 512 MB DDR (то така и направих в точно същата ситуация, само дето после нямах пари за DDR). И сега не съжалявам, защото ако не бях направил така сега просто нямаше да имам RAM. Но никой не знае какво ще стане, а пък и не е добре да се инвестира в SDR вече.



    BEWARE! INTEL INSIDE!



    Edited by - exabyte на 25/12/2001 23:59:39

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе