Резултати от 1 до 3 от общо 3

DVD - The Best?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    215
    #1

    DVD - The Best?

    Смятам да си взимам DVD, само 4е не съм много навтре в материала - посъветвайте ме кой е най-добър в съотношение цена/произведителност до около 150$ (е, по-малко по-добре ама не за сметка на ка4еството

    М/у другото мярнах някакъв Acer с доста добри спецификации - 16х/40х, region free - 127$ - струва ли си (за нещастие нямам опит с тази фирма)?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #2

    DVD - The Best?

    Имам Asus DVD 8x/40x и съм продавал такива на клиенти, засега всички сме доволни от качеството и съвместимостта. Отключено е, но към него няма DVD player. С други марки не съм работил, но доколкото знам Creativ-ските DVD-та били също много добри.




  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    DVD - The Best?

    Az i kolegite mi imame ot starata generacia DVD-ta. Moeto e Pioneer 113 - 6x, tiahnite Toshiba 1212 - maj pak e tolkova. Region free sa i ne vijdam kakvo poveche da iskam. Za kakvo mi e DVD 10x ili 16x??? Tova e kato da si kupia CD-ROM 32x za da slusham audio diskove na 1x - shte rabotiat kakto na 32x taka i na 2x. A zasega DVD-ROM-a osven za DVD-Video za drugo ne stava. Dokato navleze DVD-Data naj-veroiatno shte triabva vsichki da si smeniame nanovo DVD-tata.

    Taka che spored men ima dve vajni neshta pri pokupkata na DVD:

    1. da e region free

    2. da e vazmojno naj-evtino.

    Dosega ne sam se sblaskval s DVD koeto da ne moje da chete dadeni CD ili DVD diskove kakto se poluchavashe sas skapani CD-ta.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе