Резултати от 1 до 7 от общо 7

HELPPPPPPP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #1

    HELPPPPPPP

    imam slednia problem:

    kachil sam si win 2000 prof.

    kutiata mi e ATX a kato dam na win-a da se SHUTDOWN-e mi se darji kato AT zahranvane . Kazva mi da go izklucha rachno a ne go gasi avtomatichno. danoto e QDI sas VC I SB na danoto dali e ot nego ne znam stoto probvah i s drugo zahranvane i pak e sastoto.

    AKO NIAKOI E IMAL TAKAV PROBLEM I GO E RESHIL MOLIA DA MI KAJE KAK DA GO RESHA I AZ.

    ILI NIAKOI AKO ZNAE DALI MOGA DA ZADAM NIAKADE KATO PARAMETAR NEKAKAV PRI SHUTDOWN DA SE GASI.

    TXS PREDVARITELNO




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    71
    #2

    HELPPPPPPP

    Ne sam imal podoben problem, no opitay da poglednesh v BIOS-a kakvi sa nastroykite na Power... na danoto







    Edited by - astromi на 13/03/2002 15:11:18

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    128
    #3

    HELPPPPPPP

    Провери в BIOS да не е изключен ASPI (ако изобщо се поддържа). Ако е изключен, включи го - може би това ще оправи проблема.




  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    HELPPPPPPP

    Dynata na QDI sa mngogo typi.I az iama QDI dyno i kato gledam kakvy mizerii pravi broblema ti e sigurno ot dynoto.Pri vyzmojnost go razkaray tova dyno.




  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #5

    HELPPPPPPP

    Za da vkulchi ACPi na weche installnat 2000, she trea da go reinstallne ili da opita da smeni hal-a za da mu trygne s ACPI W2Kto




  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #6

    HELPPPPPPP

    Ми както казах тука някъде отиваш в Контрол Панела, отваряш Power Options, избираш APМ, слагаш тикче на Enable Advanced Power Management и си готов.



    "we sense a soul in search of answers"

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #7

    HELPPPPPPP

    txs X-RAY stana :




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Commandos 2: Men of Courage helppppppp
    От DENITO във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 10-01-07, 15:25
  2. BLADE 2 HELPPPPPPP
    От Nistel във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 02-06-02, 13:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе