Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с LG GSA-4163B

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    3
    #1

    Проблем с LG GSA-4163B

    Имам проблем с записвачката. 6 месеца си работи нормално и след това при записване и четене на ДВД започваше и скърца и да забива компютъра (даваше, че има дъмп на паметта). Понеже е в гаранция го дадох да го оправят и като се върна си записва, само че на не повече от 2х скорост, независимо каква задам (става въпрос за ДВД-та) и дава проблеми в записа - насича картината на домашно кино, а на компа въобще не тръгва или много трудно (на същото устройство). За смяна ли е или има някакво друго решение?
    Мерси предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    379
    #2

    Re: Проблем с LG GSA-4163B

    Цитат Първоначално публикувано от rado71
    Имам проблем с записвачката. 6 месеца си работи нормално и след това при записване и четене на ДВД започваше и скърца и да забива компютъра (даваше, че има дъмп на паметта). Понеже е в гаранция го дадох да го оправят и като се върна си записва, само че на не повече от 2х скорост, независимо каква задам (става въпрос за ДВД-та) и дава проблеми в записа - насича картината на домашно кино, а на компа въобще не тръгва или много трудно (на същото устройство). За смяна ли е или има някакво друго решение?
    Мерси предварително!

    ми сигурно във фирмата са забравили да инсталират драйверите за чипсета на дъното..

    и в момента записвачката баца на "PIO mode" - вместо на "Ultra DMA Mode 2".


    освен това - не е лошо да пробваш първо с "uninstall/install" на софтуера за запис .

    успех !




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе