Резултати от 1 до 4 от общо 4

Лаптоп Gigabyte W511A

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    127
    #1

    Лаптоп Gigabyte W511A

    Имам лаптоп, при който възникна проблем. След като го изключа, той сам се стартира. Дори и в хибернация да е, или стендбай - пак. Изключен стои между 2 минути и няколко часа, но винаги накрая стартира сам. Купих го от Бургас. Ходих във фирмата, оставих го един ден, но ми казаха че при тях всичко било нормално. Преинсталирах УИН веднъж - издържа 2 месеца. Сега пак стана така. Снощи пак преинсталирах, имам лицензен ХР, и днес пак същото. Не вярвам да е от лаптопа, но... не знам. Имам две години гаранция. Но явно фирмата ще ми прави проблеми. Дайте идеи.

    П.С. Утре заминавам на почивка, и е възможно да нямам нет там. Така че, може и скоро да не мога да отговарям на въпроси.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Лаптоп Gigbyte W511A

    като махнеш кабела от лана - пак ли се стартирва сам ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #3

    Re: Лаптоп Gigbyte W511A

    Присъединявам се към идеята на Mr.TECHNO, като пояснявам, че аз бих проверил настройките на драйверите на периферията - мрежова карта, мишка и т.н., дали е нстроена да събужда лаптопа при активност.
    Но пък защо да става това, по каква причина, тъй като 2 месеца не е ставало?!?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    127
    #4

    Re: Лаптоп Gigabyte W511A

    Опс, намерих нет за малко.
    Значи, ЛАН-връзката не играе роля. Случвало ми се е да стартира и в чантата.
    Относно допълнителните настройки - при положение че веднъж ги пипам, после работи известно време, и след това мизерия - не знам. Всичко си е по дефалт. Преди ползвах една програмка - Notebook Hardware Control. Мислех, че е от нея. |Но сега не съм я инсталирал.
    Но като цяло мисля че е от някаква настройка. Иначе остава да е хардуерен проблем.
    Ако нещо друго се сетите, пишете. Аз пак ще търся достъп до нет. /нали съм на почивка.../

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам лаптоп евтино (gigabyte w451u)
    От ogyyy във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 20-09-13, 20:44
  2. Продавам лаптоп на части GIGABYTE W566N (двуядрен)
    От targoveca_vn във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 01-05-13, 12:55
  3. Продавам лаптоп Gigabyte W536М
    От kristov във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 10-02-12, 21:27
  4. Продавам лаптоп на части Gigabyte G-Max N501
    От kristov във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 14-02-11, 20:28
  5. Gigabyte T1125N - комбинация от лаптоп и таблет
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 07-12-10, 14:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе