Резултати от 1 до 5 от общо 5

Читав ли е този принтер?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    6
    #1

    Читав ли е този принтер?

    Ходих до фирмата и много ми го рекламираха, но някой който няма да спечели нищо от него може ли да ми каже струва ли:

    http://www.computernet.bg/l/index.ph...mid=26&lang=bg

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re: Читав ли е този принтер?

    Цитат Първоначално публикувано от peterset
    Ходих до фирмата и много ми го рекламираха, но някой който няма да спечели нищо от него може ли да ми каже струва ли:

    http://www.computernet.bg/joomla/ind...mid=26&lang=bg
    Ако търсиш ч/б LaserJet принтер тръси такъв на който фотобарабана да е вграден в касетата, ако търсиш цветен - вземи си канон pixma 3000/4200 и ползвай оригинални консумативи или качествено тествано мастило за пълнене ...

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #3

    Re: Читав ли е този принтер?

    читав е, ще те изкара дълго, единствения му пролем е,ако не се лъжа, че първоначалния консуматив е само за 1000страници, но после се пълни за 3000. Преди продавах такива, вече непечеля нищо от него

  5. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #4

    Re: Читав ли е този принтер?

    Не видях нещо съществено - за колко хил. копия е барабанчето, колко струва консумативчето......
    Трябва да си направиш сметката колко ще разпечатваш - ако е много, се купува скъп принтер,
    но ако е по-малко може всякакъв.
    Примерно - Kyocera принтерите имат барабан за 100 хил. копия (по-скъпите за 300 хил.)
    Само сменяш тонер касета - цената на страница е около 3 ст, но ако ще сменяш барабана - доста различно е.
    По- скъпите модели достигат цена от 1 ст./стр. като консуматив.
    Съвсем различна е идеологията на HP принтерите - там се сменя барабана с касетата - това доста оскъпява, но
    ти гарантира качество!
    Не , че не се пълнят по няколко пъти, но това си е за сметка на качеството.

    Та идеята ми беше - направи си груб разчет колко ще печаташ (за 2-3-5 години) и от там тръгни да избираш.
    Понякога е по-добре да купиш доста по-скъп принтер, но той се изплаща след време.
    Механиката на по-евтините модели не е направена достатъчно надеждно - ясно защо. Това е също някакъв фактор.
    Където и да отидеш каките ще те омайват колко велик е техният принтер...
    Май дълго стана, но не е така лесно да кажеш - тоя е хубав, а другия - не става. Според приложението си е!!

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    6
    #5

    Re: Читав ли е този принтер?

    Благодаря за помощта...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за читав таблет до 200~300 лв.
    От Aleksandars във форум Мобилни устройства
    Отговори: 8
    Последно: 03-09-13, 11:38
  2. Читав или нечитав?!
    От Tommorow във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-04-11, 11:14
  3. Отговори: 1
    Последно: 31-10-06, 00:47
  4. Читав Web hosting?
    От etopchev във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 9
    Последно: 09-04-05, 20:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе