Резултати от 1 до 5 от общо 5

Помощ за оферта за принтери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    2
    #1

    Помощ за оферта за принтери

    Здравейте!
    Имам нужда от помощ трябва да направя на word оферта за принтер за рекламна агенция чиито бюджет де предвижда да е - 6000лв.
    включващи принтера и консумативите за тези пари в ракмите на 2 години.
    В увода трябва да е модела принтер с неговите предимства и недостатъцу, след него 3 други принтера с техните предимства и недостатъци, след това кой принтер избираме от всичките и защо и като за финал консумативите за принтера които сме избрали.
    Ако на някой му се е налагало да прави такава оферта или е запознат нека ми помогне моля

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Помощ за оферта за принтери

    Цитат Първоначално публикувано от stefany85

    включващи принтера и консумативите за тези пари в ракмите на 2 години.
    За да сметнеш консумативите за 2 години, най-малкото би трябвало да знаеш предполагаемите брой копия които ще се отпечатват, а тъй като това е величина в интервала от 1 до безкрайност самото задание се явява безпредметно.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #3

    Re: Помощ за оферта за принтери

    И ако са те взели случайно наработа там където си просто си напусни.....
    Неискам да съм груб, но ако неможеш да се справиш и няма кой колега да ти помогне неси за там

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    2
    #4

    Re: Помощ за оферта за принтери

    Ами не не са ме взели на работа и слава богу но ми трябва за племенницата която учи в техникум по електротехника и са им дали да правят такава глупост и ме помоли за помощ. Днес ми каза че общо взето трябва да преставлява взети 3 принтера различни всеки до 6000лв без да ги надвишава и представени с техните предимства и недостатъци и накрая като за заключение трябва да кажем кой от 3-те избираме и защо това е но аз изобщо не ги разбирам тея работи.Надявам се че някой би ми отделил малко време ще съм му много благодарна

    p.s: трябва да го предаде в сряда моля да помогнете плс плс плс

  6. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #5

    Re: Помощ за оферта за принтери

    Ще ти подскажа например откъде би могло да се почне за два от принтерите:

    1. Отиваш на сайта на Canon и избираш някоя цветна копирна машина (с лазерен печат) с по-ниска цена. Всичките могат да се правят на принтери - някой са си такива по рождение, на други може да се добавя принтерска платка.
    В рекламната агенция ще се побъркат от кеф - хем могат да печатят цветно и то А3, хем могат за копират цветно - разкош.
    Обаче за тия пари, при лазерен печат на А3, образа не е най-най-най...

    2. Отиваш на сайта на HP и избираш някой плотер (мастилен печат). Тук ще заложиш на размера на листа - при всяко положение, би трябвало да може да е поне А2 за тия пари. А сигурно и още по-голям.
    Още предимства пред предишното - много по-високо качество.



Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Оферта за MSG-12HRDN1
    От suicidal във форум Климатици Midea
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-10, 10:54
  2. Продавам Конвектор. Супер Оферта!
    От aruba_man във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 22-08-10, 16:45
  3. Оферта или набутка
    От dick във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-01-08, 21:08
  4. оферта за поддръжка
    От TopBG във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 14-03-05, 17:58
  5. Най-добра оферта за нет за домашен сървър
    От Kaloian във форум Технологии
    Отговори: 2
    Последно: 16-05-04, 23:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе