Резултати от 1 до 6 от общо 6

помощ за лаптоп ASUS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #1

    помощ за лаптоп ASUS

    здравейте , появи ми се някакъв много странен проблем на лаптопчето.
    знави всичко си върви супер, вече е на 2год почти лаптопа.
    Като го сложа в тока, батерията почва да се зарежда и не спира ?! немога да разбера защо така, а windows power control-a нали има две графи за батериата едната е с детайлс, и другата за отделните батерий, едната графа винаги показва с 1% по-малко от другата ?!.
    Тоя проблеми ми е от 2 дена и не съм имал време да го разуча, защото си имам и настолен ПС , а лаптопа го ползвам предимно за разнасяне. Но все пак ме притеснява това че не спира да зарежда.
    Гледам че в биос-а има едно Battery забравих как точно е думата, но това което настройва батерията, който се занимава с лаптопи предполагам ме разбра за кое говоря.
    Та ако може да ми помогнете с нещо.. ?
    мерси предварително

    PS преди няколко дена ми стана любопитно дали ще работи, ако е пуснат в тока, а е без батерия и взе че тръгна.. дали тогава си е загубило "представата" колко е заредена батерията и как се мери, или пък да е изгорял някой датчик(което много ме съмнява) ?

  2.  
     
  3. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #2

    Re: помощ за лаптоп ASUS

    Цитат Първоначално публикувано от g_ishkitiev
    PS преди няколко дена ми стана любопитно дали ще работи, ако е пуснат в тока, а е без батерия и взе че тръгна.. дали тогава си е загубило "представата" колко е заредена батерията и как се мери, или пък да е изгорял някой датчик(което много ме съмнява) ?
    Не мисля, че това е оказало влияние. Всеки лаптоп съвременен поне, може да си работи и само на ток, без батерията. Може би по-скоро ако има проблем той трябва да се търси в самата батерия, тъй като тя е амортизиращата се част в случая.

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #3

    Re: помощ за лаптоп ASUS

    нищо му няма на лаптопа.

    може батерията вече да е тръгнала(логично е след 2 години) и да не може да достигне пълният си капацитет... от 100%.

    но сигурно е "бъг" някакъв - очаквам след известно време да почне пак да ти показва 100%.




  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    59
    #4

    Re: помощ за лаптоп ASUS

    i az imam asus instalirai si EVEREST ltimate edition i tam 6te ti pi6e kolko e iznosena bateriqta, ako ima golqmo iznosvane moje da e o neq

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    59
    #5

    Re: помощ за лаптоп ASUS

    na nqkoi asusi ima i edno kop4e, koeto opredelq dali da se polzva bateriq ili ne on/off proveri mu polojenieto

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    Re: помощ за лаптоп ASUS

    Кирилица друже, КИРИЛИЦА!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава се лаптоп ASUS EEE PC 901
    От shavo във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-11, 08:48
  2. Помощ за Fn бутони на лаптоп Asus M51 Vseries
    От mailsvor във форум Мобилни устройства
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-09, 16:54
  3. Лаптоп Asus
    От taipan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 20-01-07, 23:27
  4. Лаптоп ASUS M6R
    От kesten във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 01-08-06, 15:14
  5. Лаптоп Asus
    От kris11 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-06-05, 13:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе