Резултати от 1 до 11 от общо 11

webcan подмяна на обектив

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    107
    #1

    webcan подмяна на обектив

    Не знам дали мястото на поста е тука но искам да попитам следното.Купих си една вебкамера от тия обикновените марка CANYON за 35 лв.Работи безпроблемно.Искам да му подменя обектива с друг за по-голямо зрително поле на камерата .Имали ли сте такъв случай дали става и въобще дали продават такива обективи с по-малко фокусно разстояния/.Знам, че вебкамерата не е скъпа и не струва кой знае колко пари , но имайки предвид че обектива се развива дали не продават на пазара съвместими с помалко фокусно разстояние.МОЖЕ ПЪК НЯКОЙ ДА Е ИМАЛ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ И ДА ГО Е РЕШИЛ.. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО..

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Re: webcan подмяна на обектив

    то и на трабанта двигателя може да се махне ама дали ще пасне някой 8 цилиндров дзвер
    няма такова нещо.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    107
    #3

    Re: webcan подмяна на обектив

    Цитат Първоначално публикувано от saint056a
    то и на трабанта двигателя може да се махне ама дали ще пасне някой 8 цилиндров дзвер
    няма такова нещо.
    Сигурен си! яхвърли един поглед на тези... http://www.enicomp.com/shopping/products_all.php?d=1524

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #4

    Re: webcan подмяна на обектив

    Сигурно може, но не се зъби бе човек, в този форум всеки 2-ри би реагирал така.
    Имай предвид, че ако питаш дали можеш да сложиш някое 10-12 мегапикселово чудовище за уеб камера, темата ти за една седмица ще дтане 10 страници със съвети, но за смяна на обектива на подобно пластмасово "чудо на техниката" повечето мнения ще са саркастични.

    Успех иначе от мен, лично аз не съм се замислял никога върху подобен казус.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    107
    #5

    Re: webcan подмяна на обектив

    Ясно, разбира не разбира но пише казваш.......Благодаря все пак- по принцип както виждате аз като не знам питам и споделям!!!!!!!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    Re: webcan подмяна на обектив

    Тия обективи, дето си ги дал, са за видеокамери за наблюдение, не за уебкамери.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    107
    #7

    Re: webcan подмяна на обектив

    възможно е да е така.моето обективче по-външност си прилича затова предположих , че е нещо подобно.Спор няма но на вид е същият с резба...Ако знете нещо споделяйте..

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #8

    Re: webcan подмяна на обектив

    Я обясни къв ти е зора да сменяш обектива? Искаш да гледаш на комшийката до балкона или поради друга причина?
    Щом си разглобил камерата, трябва да си забелязал, че лещата може да се мести, и съответно да фокусира по-близо или по-далече.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #9

    Re: webcan подмяна на обектив

    Кой го знае к'ъв му е зора! Буха вариофокалния обектив и стой та гледай - видеонаблюдение от висока класа.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #10

    Re: webcan подмяна на обектив

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Я обясни къв ти е зора да сменяш обектива? Искаш да гледаш на комшийката до балкона или поради друга причина?
    Щом си разглобил камерата, трябва да си забелязал, че лещата може да се мести, и съответно да фокусира по-близо или по-далече.
    По-малко фокусно разстояние обикновено означава по-голям зрителен ъгъл. Аз, какъвто съм дебел, бих имал нужда от такъв обектив.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #11

    Re: webcan подмяна на обектив

    аз лично очаквам gogocuk да покаже тук неговата преработка с турбо варио на мега яката камера CANYON

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Обектив CANON 85 1.8 EF
    От a.petlichkov във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 11-03-14, 14:13
  2. Продавам- Обектив Canon EF 75-300MM F/4-5.6 III
    От Pebbles във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 01-11-11, 11:27
  3. Отговори: 0
    Последно: 30-09-11, 12:59
  4. Въпрос за филтър за обектив
    От DSR1972 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-12-10, 10:20
  5. Продавам Canon 20d + обектив
    От Ronson във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-05-09, 20:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе