Резултати от 1 до 7 от общо 7

Помощ с настройки за свързване на пс с ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    7
    #1

    Помощ с настройки за свързване на пс с ТВ

    С кабел HDMI 5 метра съм и го закачих към Ati карта обаче на тв-то си - виждам в средата тапета (wallpapera) - не е на цялото, явно защото е с различни резолюции и не се виждат иконите и какво правя. После открих,че като дам надясно стрелката на монитора и се скрие тя излиза на тв-то... тоест пускам някой филм и го влача в дясно да се появи на тв-то и тогавам давам уж да гледам на цял екран. Обаче не ми запълва екрана... седи си в средата на екрана като един правоългник и не запълва целият екран... , как да го настроя - много си играх и ми писна. Искам картината да запълва целият екран иначе се губи смисъла... тв-то е 32 инча philips видеото ми е Ati radeon X550/X600SE единият кабел ми е за звука другия hdmi.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Re:Помощ с настройки за свързване на пс с ТВ

    влез в менюто на тв -формат на картината и дай на- UNSCALED

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    7
    #3

    Re:Помощ с настройки за свързване на пс с ТВ

    Къде е това Television Setup Wizard .... значи пускам си филм и то на цялото тв оправям се, но и аз незнам какво правя и как го правя мешана салата е И понеже съм в две стаи така успях да го напрая,че не ми е одбно пускам применро My Pc, но не го видам на монитора ами тичам в другата стая носейки си мишката и кейборда и виждам там май пс и си пускам от там филма понеже там не си виждам иконите и прочие... и постояно тичам тук там тук там и местя стрелката от монитора към тв-то.. помогни ми как да ги клонирам и независимо дали гледам тв-то или монитора и првая нещо то дас е вижда и на двата екрана. Каде е това clone... в момента успявам да си пусна примерно филм, но по адски неудобен начин чак незнам как го правя. Помогни ми да ги направя като едно двата екрана и май всичко ще е добре... квото се вижда тука такова и там и да няма тия местения от тук към тв-то...

  5. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #4

    Re:Помощ с настройки за свързване на пс с ТВ

    С инсталирането на драйвера трябва да инсталираш Catalyst Control Center. Там има повече опцийки и тази за клонирането. Само трябва двата дисплея да са настроени с еднаква резолюция. Аз лично ползвам начина както си го описал ти в първия пост, но ТВ и ПК са ми един до друг. Вероятно си инсталирал само чист драйвер. Свали си от сайта на AMD последния драйвер заедно с Control Center и го инсталирай.

    Добавено: Ако само гледаш филми, вариант е да настроиш плеъра да тръгва на пълен екран на другия дисплей. Така от ПК пускаш филма и той тръгва в другата стая, само отиваш и сядаш. При този вариант е възможно да се ползва ПК в първата стая. Примерно интернет, а филма си върви на ТВ.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    7
    #5

    Re:Помощ с настройки за свързване на пс с ТВ

    Ами не имам си доста full instal на драйвърите. Имам си ATI Catalist Control Centar или каквото е там. Явно просто немога да се орентирам... то ней кой знае какво малко е менюто ама не намирам нужната опция...

  7. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #6

    Re:Помощ с настройки за свързване на пс с ТВ


  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    7
    #7

    Re:Помощ с настройки за свързване на пс с ТВ

    Имам Clone Desktop 1 with digital panel, а не тв- като твоето... и се ресна компа и е пак така..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ относно настройки на 40C650
    От ozz във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 22-03-11, 10:04
  2. Малко помощ с евентуални настройки
    От Globe във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 11-07-10, 18:09
  3. помощ за настройки на дс++
    От x-file във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 21-04-10, 02:59
  4. Свързване към рутер - настройки
    От Usera във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-10, 22:09
  5. помощ за настройки на NOD32
    От helios1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-10-06, 14:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе