Резултати от 1 до 4 от общо 4

The best SoundBlaster?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #1

    The best SoundBlaster?

    Spodelete opit i wpechatleniq ot SB.



    az sym polzwal edno OPTI na wremeto (predi 5 godini nqkyde) beshe golqmo dyrwo - mnogo shumowe imashe ama to togawa sigurno wsichki blasteri sa bili takiwa.

    sled tui si wzeh Yamaha 714. beshe dosta dobra - ostanah s dobri wpechatleniq ot neq, no edin priqtel mi pedloji Yamaha 724 za moqta i az wikam mi kwo tq 724 e po-nowa + towa e pci trqbwa da e po-hubawa i da dawa po-malko smushteniq, no uwi kartata e syshtata samo deto BAS-a mi naprawo si lipswa.

    sega si mislq da si wzema pak 714 shtot shte mi e bez pari, a i wyrshi dobra rabota.







    Променено от ivo80 на 01/07/2001 02:42:13

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #2

    The best SoundBlaster?

    Po princip Yamaha praviat dobri karti, no tova ne se otnasia za tezi, koito sa pod 40$

    Imal sam OPL, 719 i 724 i trite imat strahoten 6um. Polojitelno creative sa lideri v niskia cenovi klas. Yamaha sa v visokia klas, kadeto creative lipsvat, a cenite na kartite sa ot poriadaka na 400-1200 $$$




  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #3

    The best SoundBlaster?

    Na Yamahata 724 preminah se setih che ima jumperi :+)

    minah na line-out (do sega bqh na spekers) i basa se chuwa znachitelno po-dobre a i shumowete spadnaha.




  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    6
    #4

    The best SoundBlaster?

    "Polojitelno creative sa lideri v niskia cenovi klas" prav si, vypreki, 4e v posledno vreme sym malko razo4arovan... popadnah na 1 brojka na SB Live! Value, k/to mi krive6e predi dostigane na 0dB (okolo -2dB)...bezobrazie... vqrno, nqma pretencii za prof. karta, no dori i naj golemite dyrveta s k/to sym ba4kal do sega ne sa imali to4no takyv problem...




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Запис от вход line-in на soundblaster
    От Emoo във форум Аудиотехника
    Отговори: 7
    Последно: 26-11-06, 12:18
  2. Creative Soundblaster Live 5.1 ???
    От spidera във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 04-05-04, 00:51
  3. Too hot SoundBlaster!!!!
    От LordOfEvil във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 11-08-03, 12:56
  4. SoundBlaster & LiveWare
    От BurnInSide във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 08-12-01, 21:08
  5. Win XP + Creative SoundBlaster Live !
    От VencedOr във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 02-11-01, 13:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе