Страница 14 от 19 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 277

Моля за съвет за принтер / скенер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #196

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    За последната година абсолютен лидер по продажби на принтери в световен мащаб е HP. След него следват Canon,Epson и Brother.




    Worldwide Hardcopy Peripherals Market Declined 10.2% Year Over Year in the Second Quarter of 2020, According to IDC

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #197

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Epson е продала 50 млн. принтера EcoTank за 10 години по света. Това си го отчитат като добро постижение. Владеят 70% от пазара на принтерите с наливно мастило.
    Epson Ships 50 Millionth High-Capacity Ink Tank Inkjet Printer

    Както се очакваше серията HP LaserJet MFP M438n, M442dn, M443nda
    е с евтини консумативи.
    HP 335A
    HP 335X

    - - - - - - - - - -

    Canon анонсира професионален A3+ фотопринтер с 8 багрилни мастила.
    Introducing PIXMA PRO-200 – a vibrant A3+ photo printer for the creatively confident
    Canon PIXMA PRO-200

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #198

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Canon представи най-новия си домашен принтер от серията TS.
    Той е с две мастилници---> черна и цветна. Печатните глави се намират на самите мастилници. Има и двустранен печат.
    IMAGINE WHAT YOU CAN MAKE WITH THE NEW CANON PIXMA TS7450 SERIES PRINTER
    PIXMA TS7450

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #199

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Canon разшири любимата на всички PIXMA G серия с 5 нови entry-level МФУ-та и принтери.

    Canon expands PIXMA G-Series MegaTank range with five entry-level printers
    PIXMA G1420
    PIXMA G2420
    PIXMA G2460
    PIXMA G3420
    PIXMA G3460

    Основната разлика между G**60 и G**20 е ,че първите имат малко по-високи скорости на печат.
    А разликата между G34** и G24** е,че първите имат wi-fi.

  6. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #200

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    По повод на "любимата на всички PIXMA G серия" ми идва на ум единствено крилатата фраза "За Бога, братя, не купувайте!" на един бивш министър-председател (не толкова фатален, колкото сегашния).

  7. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #201

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    имам едно дърто PIXMA мфу , ако някой го иска... освен себе си отнесе и половината усб портове на компа.
    иначе съм фен на канон , по-големите машини по-им се получават: и плотерче ipf670 и цветно лазерно а3 мфу c5235 .
    в момента за базово чернобяло само ХП - с машинките им от сделката със самсунг, които са с разбрицан фирмуер и можеш да пълиш тонер на воля.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #202

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Това е трето поколение PIXMA G. От първото са минали 5 години. Достатъчно време да оправят проблемите с фърмуера. Конкуренцията е жестока.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #203

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Аз взех едно G34 от 2-то поколение - за сега си е перфектно , да го видим колко ще изкара ... ама за 300лв кво повече.
    Виж голямото А3 МФУ днес ми го докараха и се надявам дълги години да няма проблем, че там много боли през кръста

  11. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #204

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    hp officejet 7510 a3 - няма такъв боклук , винаги първият лист засяда. драйверите режат дясното поле каквото и да правя в аутокад - борбата продължи години. поне сега имам лъч светлина , но понакиснах главата в топла водичка и пак тръгна гадината. нищо скоро...
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #205

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Това е трето поколение PIXMA G. От първото са минали 5 години. Достатъчно време да оправят проблемите с фърмуера. Конкуренцията е жестока.
    Наясно съм от колко време съществува серията, защото първият ми такъв принтер си го внесох от чужбина - още ги нямаше на нашия пазар. И много се гордеех тогава с далновидната си покупка. Наивно, оказа се...

    Плачевният ми опит със седем броя от тази серия ме накара да съм твърдо убеден, че Canon просто не вярват в съществуването на конкуренцията. Което, разбира се, е тяхно право. Наше, пък, е правото на избор.

    Проблеми с firmware-а? Хайде сега... Това нито е прохождащ производител, нито продуктът е някакъв революционен прототип, на който да се учат. Съвсем умишлено са направили така, че да сменяш принтери по-често от мастила. Ако някой има печатарка от тази серия и е успял да отпечати повече от един комплект мастила, да ходи да пуска тото.

    Информативно, проблемът (препълнен памперс) има решение с нови чипчета (10-на лева от ***** + транспорт, доста чакане, много цапане и малко запояване). Обобщено - пак не си заслужава времето и нервите.

    Мо'йте пет с'тинки.
    Този пост е редактиран от Karata; 13-11-20 в 07:59.

  13. Banned
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    364
    #206

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Здравейте, моля за съвет за лазерен цветен принтер, ще се ползва от ученик, ненатоварено надявам се. Добре е да има wifi и бюджет до 300 лв

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #207

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Наясно съм от колко време съществува серията, защото първият ми такъв принтер си го внесох от чужбина - още ги нямаше на нашия пазар. И много се гордеех тогава с далновидната си покупка. Наивно, оказа се...

    Плачевният ми опит със седем броя от тази серия ме накара да съм твърдо убеден, че Canon просто не вярват в съществуването на конкуренцията. Което, разбира се, е тяхно право. Наше, пък, е правото на избор.

    Проблеми с firmware-а? Хайде сега... Това нито е прохождащ производител, нито продуктът е някакъв революционен прототип, на който да се учат. Съвсем умишлено са направили така, че да сменяш принтери по-често от мастила. Ако някой има печатарка от тази серия и е успял да отпечати повече от един комплект мастила, да ходи да пуска тото.

    Информативно, проблемът (препълнен памперс) има решение с нови чипчета (10-на лева от ***** + транспорт, доста чакане, много цапане и малко запояване). Обобщено - пак не си заслужава времето и нервите.

    Мо'йте пет с'тинки.
    Плачевният ти опит със СЕДЕМ ?! броя намирисва на мазохизъм...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #208

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Цитат Първоначално публикувано от bullyboy Виж публикацията
    Здравейте, моля за съвет за лазерен цветен принтер, ще се ползва от ученик, ненатоварено надявам се. Добре е да има wifi и бюджет до 300 лв
    Много малко за цветен лазерен принтер.Той е само един който струва около 300 лв.----> HP Color Laser 150 Printer series

  17. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #209

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    Плачевният ти опит със СЕДЕМ ?! броя намирисва на мазохизъм...
    Ти пък - не са един след друг купувани. То докато се усетя накъде вървят нещата и те станаха много

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #210

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Аз вече минах един комплект мастила - да се надяваме да няма проблеми с втората генерация.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 19 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Принтер, скенер, копир!
    От blekota във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 02-12-13, 14:42
  2. Продавам принтер/скенер Canon PixmaMP610
    От monidunk във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 18-02-13, 12:05
  3. Принтер и скенер Epson Stylus DX4450
    От todorov.vihren във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-12, 13:40
  4. Отговори: 0
    Последно: 22-05-10, 15:08
  5. Отговори: 5
    Последно: 23-09-04, 22:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе