Резултати от 1 до 9 от общо 9

Hyundai L17T

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    8
    #1

    Hyundai L17T

    Iskam da vi popitam dali nqkoi ima vpe4atleniq ot tozi 17" LCD monitor s TV tuner. Izglejda dosta obeshtavasht ama struva mnogo pari i mi se shte da 4uq mneniq za nego. Eto tuk mu e site-a:



    http://www.hyundaiq.com/pro_l17t.asp



    10x

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #2

    Hyundai L17T

    Като ще даваш толкова много пари се насочи към някоя по доказана марка - Самсунг ,ЛГ ,Нек и др. Не спестявай 100тина лева за сметка на качеството . Разгледай този сайт fcenter.ru и си направи правилните изводи !



    пп. Според мен е ще доста добре ,ако изчакаш малко колкото да попрочетеш по сайтовете за недостатъците/предимствата на различните мон. за да не се чувстваш набутан ! Това не са малко пари .

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    8
    #3

    Hyundai L17T

    mi mnogo sa parite. ma tuk qkoto e TV tunera. men tova me privle4e nai mnogo.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    49
    #4

    Hyundai L17T

    учудвам се когато хора дават мнение за дадена фирма без да се докосвали поне до един техен продукт.........

    аз имам телевизор Хюндай който е на 10години и който телевизор слага в малкия си джоб почти всички негови връстници във всяко отношение а когато го купувах беше най евтиния телевизор ............изключително здрав с перфектна електроника..................и въобще от всички гореизброени от колегата марки при равни други условия бих избрал точно хюндай и в никакъв случай самсунг........може би щот съм патил от калпавите им телевизори и сд-ромове..........

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #5

    Hyundai L17T

    silent пич чел съм достатъчно ревюта за монитори за да мога да дам мнение !

    Ако искаш да ми кажеш ,че Самсунг не правят добри ЛЦДта си в грешка . Не ми е ясно как може да даваш мнение за монитор след като от Хюндай имаш впечатление само от телевизорите им (а и забравиш цд-тата .

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    5
    #6

    Hyundai L17T

    Zygot: Аз имам HYUNDAI L70S, който ако не се лъжа си купих за под 500$ (със включено ДДС). Посочи ми някой монитор от изброените от теб марки с такава цена и RESPONSE 16ms !!!, BRIGHTNESS и CONTRAST като на HYUDAI-я те признавам. И аз съм прочел доста ревю-та докато си го купих!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #7

    Hyundai L17T

    Виж тези 2 линка и си направи изводите !

    http://hardwarebg.com/reviews/lg1710b/lge.html

    http://www.fcenter.ru/articles.shtml?monitors

    Колко от продаваните монитори имат 16мс. респонз тайм !



    За твоя монитор : http://www.hyundai.bg/display.php?pa...bc3b1d5c506ff7

    тук посочената цена е ~470$ без ддс-то !!! Излиза колкото ЛГ и Самсунг не бих казал ,че е голяма "далавера ". + това никъде не е посочено ,че е 16мс. !



    Поздрави Георги

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    5
    #8

    Hyundai L17T

    http://www.hyundaiq.de/produkte/tft/l70s/l70s.htm



    ето линк за моя монитор. ако си навит 440$ без ДДС мога да ти намеря. виж добре характеристиките, а някъде на страницата на чичо Том имаше няколко поредни ревю-та, в които бяха разгледани самите матрици, които производителите вграждат в мониторите от различни марки. Там пишеше че HYUNDAI моделите Q17 и наследника му L70S използват най-добрите матрици. Мога да потърся и да ти дам линк и за него

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #9

    Hyundai L17T

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">http://www.hyundaiq.de/produkte/tft/l70s/l70s.htm



    ето линк за моя монитор. ако си навит 440$ без ДДС мога да ти намеря. виж добре характеристиките, а някъде на страницата на чичо Том имаше няколко поредни ревю-та, в които бяха разгледани самите матрици, които производителите вграждат в мониторите от различни марки. Там пишеше че HYUNDAI моделите Q17 и наследника му L70S използват най-добрите матрици. Мога да потърся и да ти дам линк и за него



    <div align="right">Originally posted by cybersimo - 13/02/2004 : 18:29:09</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това беше ценно за мен 10х .

    Реагирах малко остро защото съм виждал монитори(црт и лцд) и нутбуци на Хюндай които не бяха "върха на сладоледа" ,но цената им беше повече от поносима.

    Като прочето ,че Хюндай L70S струва колкото ЛГ1710С(които е страхотен) ми се стори доста голямо набутване.



    Един съвет shortcut които и монитор да си избереш го огледай много добре(по-бъзможност виж и други марки) и чак тогава купувай .



    Георги

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за авто DVD Hyundai HDV 727.
    От shveb във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 7
    Последно: 15-05-17, 22:59
  2. HYUNDAI HNH-126 NBE
    От KTT във форум Други марки климатици
    Отговори: 5
    Последно: 13-08-14, 17:41
  3. Климатик HYUNDAI asw-h12a4
    От batalski във форум Други марки климатици
    Отговори: 24
    Последно: 20-01-13, 22:38
  4. Климатици Hyundai
    От ivkony във форум Други марки климатици
    Отговори: 64
    Последно: 02-12-10, 14:28
  5. Тема за Hyundai DV 8000 USB
    От kaki във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 01-02-10, 14:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе