Резултати от 1 до 12 от общо 12

Маловажно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #1

    Маловажно

    Всеки път като се сетя се дразня, че не зная, но от друга страна не ми се търси из интернет, щото е маловажно...

    Въпросът е:

    Колко презаписа могат да се направят на едно CD-RW?







    __________________

    <u>VOICE IN YOUR HEAD!</u>




    Редактирано от - Ghost на 22/11/2001 1529

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #2

    Маловажно

    На теория 1000...




  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #3

    Маловажно

    Горе-долу толкова, но на рактика са много по-малко. А най-на практика - докато не го съсипеш



    BROUGHT TO U BY MSAN

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #4

    Маловажно

    Ха-ха, msan, практическата страна е ясна! :-))



    Идеята е да знам кога да очаквам проблеми и следователно да си имам приготвено и резервно CD-RW...









    __________________

    <u>VOICE IN YOUR HEAD!</u>

  6. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #5

    Маловажно

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Ха-ха, msan, практическата страна е ясна! :-))



    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    И на практика не е ясно кога ще се съсипе - на една CDRW медиа Princo ми падна част от покритието близо до периферията!!!

    Вече не става за DirectCD/InCD , но още си го ползвам!!!




  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #6

    Маловажно

    Eeee, не става дума за дефекти или повреди причинени от минаване на танк върху CD-то...lol



    Накратко - Lamiata изчерпи темата за мен. :-))











    __________________

    <u>VOICE IN YOUR HEAD!</u>

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #7

    Маловажно

    CD-RW Princo са много зле, виждал съм поне десетина отлепени по периферията. Е, то не пречи , диска от 650Мб става 200-300 Мб



    Сериозно : ползвам Ricoh от няколко години и съм страшно доволен от тези CD-RW медии




  10. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    194
    #8

    Маловажно

    По непроверени данни Ricoh издържат до около 100 презаписа, малко по-скъпи са Verbatim (купени от вносител) и надежността им е значително по-голяма. Като съвет разполагай поне с 5 RW диска за да не се замисляш кой кога ще те издъни.




  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #9

    Маловажно

    А кой ще обясни разликата м/у Fullerase i Quickerase?




  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Маловажно

    quickerase е изтриване само на toc-a ( table of contents ), докато fullerase е изтриване на самия диск. quick-а продължава някъде към 2-3 минути, докато full трябва да мине по целия диск и отнема значително повечко. в интерес на истината и в кръга на шегата не се сещам за ситуация, която да изискава full стигне ли се дотам да смяташ че ти трябва full, се оказва, че ти трябва ново rw




  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    76
    #11

    Маловажно

    kwo ne mu hareswate na Princo-to.S edin priatel si obmeniame info weche 4 meseca samo s twa Princo.......iztyrpialo e pone 10 fullerase i neznam kolko zapisa.Dosega nikyw problem s toia disk.A na twa ogore i sa mnoo ewtini.......za 1.50lv kolko po-dobro da mu e kacheswoto.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #12

    Маловажно

    аз до сега не бях ползвал CD-RW мислех че са много скъпи (останал съм с това впечатление от едно време) и сега като ме светнаха че един Maxell струва 2 лв. се зарадвах. Та до сега съм записвал 3 пъти на него и всеки път му прилагах фулерасе щото не знаех дали ще стане с куйкерасе, сигурно не съм го пробвал защото не знаех колко време ще ми отнеме. Тук е момента да благодаря на FearMe :+)

    Сега ще засичам колко презаписа ще изтърпи диска.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе