Резултати от 1 до 7 от общо 7

проблем с HDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #1

    проблем с HDD

    Предполагам и на други се е случвало, не можах да намеря решение, ако изобщо има такова...

    Значи тръгва Xp да си бутва от Харда, зарежда малко и изведнъж...харда просто заспива

    никакъв шум не издава, онези чертички на Уиндоус се въртят, компютърът не е блокирал и така една минута и продължава и след това си влиза нормално в Уиндоус

    Maxtor 20 - от онези тънките

    Често ли се случвам, нормално ли е? Има ли оправяне?

    Благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    проблем с HDD

    Имап ли лан карта, и ако имаш - пуснал ли си нет - ако не , това е една от многото причини

  4. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #3

    проблем с HDD

    Имам Лан карта, но е disable.. изобщо не се ползва..

    А вчера точно сложих ново копие на Уиндоус - с формат със всичко....

    Някой беше писал мисля по-тази тема, но не мога да намеря...

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #4

    проблем с HDD

    Аз лично проблем в случая не виждам-това ,че не чуваш диска да чете не значи ,че не го прави[:D]-нали в крайна сметка Win си тръгва и няма проблеми(поне така аз разбрах от поста ти).А ако компа ти е старичък и с ниски параметри или не си преинсталирал от 6-8 месеца е нормално да ти зарежда бавно......

  6. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #5

    проблем с HDD

    Преди си работеше перфектно...

    След подобен обновяване на системата...от power buton до Десктопа го правеше за 30 секунди макс, сега минута и 20 някъде..

    Но просто харда се усеща, че в този период изобщо не работи

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #6

    проблем с HDD

    Ами я тогава дай малко повече инфо за компа-дъно,чипсет,процесор(клоквал ли си го?),рам.ЦД-то и харда-а на един кабел ли са?Да не би от това нещо да прави проблем?Флопито как е-стърже ли,да не си му дал да бутва от него и за т'ва да се бави?

  8.  
     
  9. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #7

    проблем с HDD

    Прав си...

    QDI Kinetiz7B Duron 750Mhz врътнат на 950Mhz от месец насам - няма проблеми пък и повече неще...

    чипсет е на VIA 3x64 mb SDRAM - теста им е успешен

    на 2 отделни кабела ХДД и Teac Recorder, бутва само от ХДД QDI Boot Ease....не е включено...

    до преди седмица си летеше, а си мисля че и преди го е правил този номер...

    ужас

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе