Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #1

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    [B)]Zna4i Dyno Acorp 6LX/EX68 s Intel440LX xhipset max FSB 83MHZ.

    Dokolkoto znam s nqkakyv BIOS Tweak ili Patcher moje da naduq

    chipset-a s FSB100MHz.Kajete mi kak da stane tva i 6te 4erpq edna

    butilka Sobieski toq deto mi dade vqrna informaciq i rabotata se polu-

    4i.6a mu pratq nagradata po City Express.Procesora i chipset-a sa

    very best ochladeni taka 4e ne im mislete.Procesora e Celeron 300A

    i trqbva da vdigne 450Mhz.Rabotata e seriozna tva e bas za mn pari

    taka 4e vodkata e opravdana.Predvaritelno blg na vseki alkocholik

    na kojto mu se pie markova vodka i mi pomogne.[?]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #2

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    Че ти за толкова пари по-добре си купи някоя дънна платка ВХ, дето ще ти поддържа 100 МХз []

    Освен ако не става дума за бас. Ама според мен си го загубил вече, защото не съм чувал за дъно LX със 100 МХз.

  4. cKj
    cKj е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    53
    #3

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    пробжаи с тиксо да изолирасх крак В21 на процесора

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #4

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    ти докъде стигна със софтфсб ?



    трябва да стане с него, ама като не се поддържа твоето PLL - търси LX с поддържано PLL .

    а за баса - и да го подкараш на 100 - ще се вижда чак в Win , а не при boot -ване

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #5

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    Mi s SOftFSB do pod krivata kru6a.S tikso 6e gi vdigne 415Mhz ma FSB-to nqma nqma da e 100MHz

    Kyv Winbond pone mi kajete da tyrsq.Kak vi se struva Bas za 140Lv kato se sychranqvat ot treti

    4ovek.TAKA 4E PLS DAITE HELP?!?

  7. cKj
    cKj е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    53
    #6

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    ако изолираш В21 автоматично ти го пуска на 100херца, ако и така не стане 140лв си назад

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #7

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    Абе това краче В21 не е ли, за да се махне фиксирания множител ?

    А това дъно самото му PLL не е настроено да може да тръгне на 100 МHz, а и чипсета не поддържа тази честота.

  10. cKj
    cKj е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    53
    #8

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    Батка, ако промениш множител на интелси процесор, аз ще ти подяра Р4, лично аз с такова дъно и целерон 300А карах над година на 450Мхз

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #9

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе това краче В21 не е ли, за да се махне фиксирания множител ?



    <div align="right">оргинално мнение на Suren</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не - като изолираш В21 pin - лъжеш дъното , че това е CPU на 100 MHz и дъното пуска 100 MHz FSB - това се отнася за ВХ440 разбира се - че забравих да уточня

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    На това дъно ако ще и 133 ФСБ процесор да му туриш, най-много на 83 ФСБ ще тръгне ,

    Просто няма как да го пуснеш на 100 ФСБ - все едно жигули да сложиш 6-та скорост и да караш с 220 км/час спокойно - абсурд- просто няма как. ТОВА ДЪНО НЕ Е ЗА 100 ФСБ ПРОЦЕСОРИ

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #11

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    Vijte sa be ba4eta .Samiq 4ipset moje da razvie 117Mhz FSB a nomera e da se nameri ne6to 4rez koeto da gi

    podkara 4rez Bios-a.Men tva me interesuva.Taka 4e ne tyrsete kak da me razubedite a kak da stane taq slojna operaciq?!?Blg predvaritelno na vsi4ki kojto 6te mi pomognat po nqkakyv na4in

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #12

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    CKj daj malko help ?!?6tom si go postignal vednyj tva vednyj moje6 da mi kaje6 kak az da go pos-

    tigna za vtori pyt.Kakto se kazva kato vidi6 razmazan motor v morgata kojto ne prili4a na ni6to

    pyrvo 6te si pomisli6 :6tom vednyj e vdignal 250 pak 6te gi vdigne?!?PLS HELP ME za da stana edno

    mn 6tastlivo piqno leke sys 140 lv v djoba?!?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #13

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    ogidogi, за какви 117 ФСБ говориш ????????

    освен по софтуерен начин - няма как а сам каза че не става нищо, така че забрави да стигнеш 100 ФСБ по хардуерен

    самият чипсет е направен за тромавите ЦИЦЕРОНИ" и старите КЛАМАТЧЕТА до 333МХ ( 66.6 ФСБ )

  17. cKj
    cKj е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    53
    #14

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">CKj daj malko help ?!?6tom si go postignal vednyj tva vednyj moje6 da mi kaje6 kak az da go pos-

    tigna za vtori pyt.Kakto se kazva kato vidi6 razmazan motor v morgata kojto ne prili4a na ni6to

    pyrvo 6te si pomisli6 :6tom vednyj e vdignal 250 pak 6te gi vdigne?!?PLS HELP ME za da stana edno

    mn 6tastlivo piqno leke sys 140 lv v djoba?!?



    <div align="right">оргинално мнение на OGIDOGI</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    само у залепих тиксо на този крак и си тръгна на 450 МХз, нищо друго не съм барал

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #15

    hORA taka i ne polu4ich svesten help za 44oLX-a

    Vij sa taka nema da stane?!?Po softwaren pyt me interesuva puskaneto na 100FSB.4ipa hardwerno

    moje da otkara do 117Mhz .Taka kazvat ot Intel.No za da e po evtin ot 440 BX e ograni4en softwerno

    do nepriqtnite 83 MHz 6toto takiwa ne6ta kato hardwerno olekotqwane na 4ip horata ne sa izpolzwali togawa.

    Prosto taka sa go naprawili za da gi e qd takiwa kato men.A i 440 LX nqma vyzmojnost za RAID kato BX.

    Ako ima entusiasti zaloga se vdiga na dve butilki markow alkochol+dostawka do syotwetniq adress na pobeditelq

    v tombolata:"Pomognete mi da ne mi o6u6kat parite"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ot mnogo liyubopitstvo taka stava
    От sve4lio във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 18-10-06, 15:17
  2. Tursq svesten Softuer za zapisva4ka
    От cezare във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 16-02-03, 21:04
  3. svesten LAN/CABLE inet na POPA
    От mitak във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 25-10-02, 14:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе