Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 44

Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #16

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Благодаря адаш аз познавам доста техници но тук въпроса не е сложен има си упътване всичко всеки един добър майстор с подходящия инструмент ще го направи не е нищо сложно сега ме е яд че го пратих в бг можеше тук да ми го настроят и да го пратя но грешката е моя проблема не е в това дали е екзотика или не е в отношението задавам прост въпрос ако познавате някой да ми дадете кординати а не празни писници и дали жилището е 100,200 или триста квадрата дали ще гори 100 лв на час и т.н.Трябва ми човек от Пловдив софия Пазарджик който идва и за няма и час е готов плащам си и си тръгва и то говорим за лятото не за сега за днес или утре всичко ще му е готово идва настройва и си тръгва това е иначе адаш аз парно си имам на твърдо гориво и не бих го махнал никога руски Котел чугун вечен 20 год и повече не ме е предал аз съм си правил и заварки и маркучи и помпи и всичко и от до но искам като се прибера да пусна копчето и това е да си почина а не да слагам дърва хахха малко глезотийка един вид хахха това е да не казвам че докараш и 200 метра медни тръби Хахахха лека вечер на всички

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #17

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Ванко, карай спокойно и ще станат нещата. В този форум нямам спомен да са писали майстори от твоя край. Иначе имаше потребители с газови котли от Пловдив, но като дойде пролетта много хора спират да четат и пишат във форума. Най-вероятно няма да получиш в близко бъдеще директно информация. Пусни едно търсене в Google за газови фирми и търси на контактите им. И аз ще опитам по същия начин да ти потърся.
    Да ти кажа честно на пропан-бутан и с този голям котел (къщата не ти е толкова голяма, колкото си мислиш за тази мощност) много разход и разправии ще си имаш с доставките на бутилки. Нито искам да ти правя разбор на сметките и парите нито нищо. Просто казвам. Аз съм в стара еднофамилна къща общо към 120м2 с пристройката и повече от 12-14 КВата не са ми били нужни никога и в най-големия студ в студения Плевен.
    Иначе и аз си имам в същото помещение, където е газовия котел все още вързан към системата чешки Дакон на твърдо гориво, но трябва или да спрат изцяло природния газ или да фалирам зле финансово, за да се върна някога към твърдото гориво.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #18

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Адаш три години чакам да дойде метана до нас хахха че има само по главната улица но ще чакам няма как а дотогава на бутилки за две или три седмици по добре с тях а той може и да се намаля така че не е проблем това

    - - - - - - - - - -

    Адаш ама не е и малка къщата 130 кв горен етаж 80 долен гараж 75 кв правя и таванска стая за сбирки тя е 45 кв тъй че не мисля че е малък но пък имам и още Един 24клв май беше тъй че Хахахха

  5. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #19

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Ванко не се притеснявай!
    Другият месец,като дойдат на проверка на котела,ще искам номера на бате Ице и ще ти го пратя на лични.Човекът е от Пловдив,няма проблем с идването и настройки.В индустрията масово се ползват Спиракс-Сарко и разни други английски системи и компоненти.

    ------------
    Фирмата се занимава с газови,парни и отоплителни инсталации.
    Този пост е редактиран от Viking72; 31-03-18 в 04:28.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #20

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Той и espaсe писа, че който разбира ще се справи без оглед марка и модел, а на него му имам пълна вяра от личен опит. Викинг е в Пловдив ако не греша и може да свърши работа с неговия майстор.
    Така ми харесва спокойно да се комуникира.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #21

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Мерси момчета

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #22

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Здравейте група вчера си сметнах горе долу какви радиатори ще ми трябват
    хол-40кв-5200 вата
    стая-20кв-2600 вата
    стая-25кв-3250
    стая-25кв-3250
    тоялетна и корид не са включени общо горен етаж 14,300 вата
    смятам на всякъде да сложа по 3500 вата радиатори във всичките стаи вие на какво мнение сте повече е по добре или по зле

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #23

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ НА ВСИЧКИ ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВИЕ И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА
    И така момчета по моя случай вече съм с нов бойлер пак GLOWWROM 28 Няма да изневерявам на марката Хахахха готов за LPG със настройки от фирмата готов тестван и работи на бутилки с газ с максимум 24kw и Мин 8kw за радиатори и 28/8 за топла вода мисля че напълно ще задоволи всичко от което имам нужда така че остава да купя колектор за две или три газови бутилки и съм готов.Прочетох доста мнения за газови котли и инсталации и най активен е ЛАЗАР ЧОВЕК РЕСПЕКТ ЗА ИЗПИСАНОТО И ЗА ПОМОЩА КОЯТО СИ ОКАЗАЛ продължавай хората имат нужда от такива майстори като теб

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #24

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Здравейте група дойде време да се похваля и аз след две седмици яко бачкане моето газово парно е готово,сменено е всичко 10 радиатора нови тръби и т.н котлето работи добре вързах и седмичен безжичен програматор на хонуел топлата вода не свършва абе въобще кеф.Мислех да кача и снимки но не знам как иначе положих 212 метра медни тръби от ф28 до фи15 една кофа колена тетки и тем подобни допълнителна помпа за всеки случай оставих си и стария Котел на дърва така че ще чакаме зимата хахаха

  12. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #25

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Дано да имаш и дърва,щото котел без гориво не е котел.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #26

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Прав си но какво да направя след 3/4 години чакане газта е на не повече от 600 метра от нас и отговора пак беше не знаем кога Хаха така че ще караме на бутилки и дърва взех за всеки случай

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #27

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    За много години да сте живи и здрави и да ви е топло по жилищата хахаха да се похваля машинката работи екстра на всякъде 22 градуса за сега сме на бутилки нооо ще чакаме газта има няма на 600 метра са от нас Можеби след още три години ще дойдат и в нашия дом хахах

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #28

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    За някои колеги за справка каква е марката GLOWWROM
    Having produced reliable heating and energy products for over 80 years, Glow-worm are the pioneers of heating solutions in the UK. Read on to find out more on all of our ground-breaking products and services.
    History
    Glow-worm is a foundation of the UK energy industry, having originally begun producing boilers back in 1934 at the Derwent Foundry in Derbyshire.
    For the past 80 years, our entire drive has been focussed towards offering you, our customers, reliable and highly efficient products. It’s this drive which has led us right to the top as one of the leading heating manufacturers in the UK.
    Products
    We pride ourselves in offering exceptional and durable energy solutions, manufacturing all our boilers at our state of the art production facilities in Belper, Derbyshire.
    Our revered range of products includes domestic gas boilers, such as combi, system and heat only options.
    The Vaillant Group
    In 2001 Glow-worm was acquired by the Vaillant Group, Europe’s second-largest heating company.
    Vaillant employs over 12,000 people across Europe and China, providing innovative heating, ventilation and air-conditioning technologies to hundreds and thousands of homes all over the world. If you'd like the chance to become part of the Glow-worm team click here to view our current career opportunities.
    If you'd like to find out more about Glow-worm, please feel free to explore our heritage, or alternatively, contact a member of our team directly.

  17. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #29

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Добре де, 100 пъти ли ще го изпишеш грешно и неграмотно? Прочете ли цитата, който си дал? Марката не е GLOWWROM, както упорито го изписваш , а Glow-worm

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    26
    #30

    Отговор: Настройка на комби газов бойлер Glwwrom 35ci

    Еее добре ДЕ СОРИ ХАХАХХАХА

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам газов бойлер
    От tonym във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 30-06-15, 14:48
  2. Газов проточен бойлер
    От Venko Grigorov във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 29-06-15, 15:09
  3. Газов проточен бойлер
    От svkap във форум Отопление
    Отговори: 2
    Последно: 12-02-15, 00:04
  4. Газов бойлер - Почистване
    От elenaalex във форум Друга битова техника
    Отговори: 14
    Последно: 04-06-08, 17:38
  5. Газов бойлер
    От echo във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 1
    Последно: 04-10-05, 23:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе