Резултати от 1 до 6 от общо 6

1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #1

    1

    1

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #2

    Re:Продавам ново дом.кино SONY DAV-DZ560

    Пробвай да го замениш със друга стока която те устройва ,аз съм сменял без особено много уговорки,за тях е важно да си запазил опаковката на продукта и изтъкни някакви причини ,които не те устройват за да го задържиш и малко повече настоятелност ...дано стане .Знам ,че до 3 дни от покупката става ,ама не прчи да се опита и сега.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #3

    Re:Продавам ново дом.кино SONY DAV-DZ560

    41

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #4

    Re:Продавам ново дом.кино SONY DAV-DZ560

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Уредбата си е прекрасна.Купих я за подарък,но като се прибрах беше изчезнала гаранционната карта.Допускам,че продавача забрави да я сложи в кашона.От магазина поръчаха нова гаранционна карта от SONY,но вечерта трябваше да го подарявам.Взех второ и това ми остана.Няма да го ползвам.Някой да го вземе да му се радва.
    Я пак че не разбрахме нещо от историята , купил си още едно домашно кино защото нямало гаранционна карта , явно те бият парите през ръцете

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #5

    1

    1

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #6

    Re:

    1

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе