Резултати от 1 до 3 от общо 3

Продавам много добър комплект Нова Електронна Цигара...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Продавам много добър комплект Нова Електронна Цигара...

    В началото на декември поръчах на двама познати от Китай добри комплекти за електронно пушене. Пристигнаха вчера и единия от двамата се отказа от комплекта, който ме беше помолил да му купя, защото не издържал чакането и си купил от БГ. И това беше достатъчно основание за него да не си плати поръчаното...
    Така че... непредвидено останах с един чисто нов комплект.
    Проблемът ми е, че пуша е-цигари от доста време и вече имам събран много хардуер, който за съжаление е напълно несъвместим с новия комплект...
    И така... се оказва, че новата доставка ми е излишна, което пък е шанс за вас да си купите супер комплект за е-пушене без никакво чакане и най-важното - без никаква надценка, спрямо цените в Китай.
    ПС - Ако някой не е достатъчно запознат искам да предупредя - към комплекта ще трябва да си закупите и течност за да можете да започнете да пушите.
    Аз пуша отдавна и вече съм минал на по-слаби течности - 0мг и 11мг, което не е подходящо за начинаещи. За тях е по-добре да се почне с течност с 24мг за да усещат здрав удар в гърлото.
    Ако все пак някой иска мога да му добавя и едно 30мл шише с течност с ниска концентрация на никотин, което стига за около месец здраво пушене за още 14лв. Другият вариант - имам останали и по-силни течности, може би мога да се опитам да събера 20-30 мл. 18-милиграмова течност от различни видове.

    Така.. - какво се продава:

    1x Silver DSE905 V2 Starter Kit(Simple Packing)
    http://www.heaven-gifts.com/index.ph...9&productname=
    Комплектът включва най-мощния заряден блок за е-цигара, 2 сменяеми батерии за него, един атомайзер и зарядно за батериите.
    Цена: $60
    1x допълнителен Green Atomizer for DSE901 - $6
    1x допълнителен Steel atomizer for Joye510 mini e-cig - $7
    2x 901-510 adapter(901/808D-1 bat to 510 at) - $4
    Адаптера ви е необходим за да можете да включвате 510 атомайзера в 905 зарядния блок.
    20pc Black Empty Cartridges(flat mouth piece) for DSE901 - $4
    Всъщност са 19 броя, с 20-ия съм пробвал цигарата
    20pc black empty FLAT cartridges for Joye510 - $4
    Всъщност са 19 броя, с 20-ия съм пробвал цигарата

    Обща цена на комплекта - $85 -> 116лв
    По отношение на гаранцията... - всичко е купувано от Китай, на теория има 6 месеца гаранция, но аз лично никога не съм я ползвал и не знам точно какефективно може да се използва. Скъпото нещо в комплекта е захранващия модул, а той при този модел е много здрав и не мисля, че има какво да се счупи в него. Атомайзерите неминуемо ще изгорят по някое време, но предвид цените им... това са консумативи - ще си купите нови - под 10лв са...
    С две думи - гаранция няма.
    Мисля, че съм описал всичко коректно - ако има допълнителни въпроси - питайте.
    За предимствата на DSE-905 модела можете да се осведомите в този форум: http://www.e-cigarette-forum.com .
    НАпример тази тема, но има и много други: http://www.e-cigarette-forum.com/for...-nov-14th.html



    Крис
    ICQ: 2560320
    Email: kod@setcom.bg
    0988 620787

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:Продавам много добър комплект Нова Електронна Цигара...

    Запазена е за момента

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re:Продавам много добър комплект Нова Електронна Цигара...

    Продадена

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 25-03-13, 09:22
  2. Продавам електронна цигара
    От crush във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 20-12-10, 12:02
  3. Продавам електронна цигара DSE-801
    От kod във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 09-08-10, 11:13
  4. Отговори: 1
    Последно: 10-03-09, 10:17
  5. Продавам електронна цигара
    От kod във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 03-02-09, 18:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе