Здравейте ! Предлагам един от личните си мобилни апарати - NOKIA E51 silver edition ( made in Finland ) с 2.0 мегапиксела камера .Апарата е закупен на 25.05.2009 г. (има 24 месеца гаранция) и на практика до началото на декември не бе използван ,стоейки в опаковката си. Използван е от мене 3 седмици ,зареден е 4-5 пъти максимум . С всички лепенки (на снимките има лепенка на дисплея) и найлончета,кутия ,книжки,гаранция и следните аксесоари - оригиналното зарядно ,USB / PC кабел ,стерео хендсфрий ,512 МБ памет и нещо което сега видях в едно малко пликче - микрофибърна кърпичка за почистване на телефона.
Телефона не е кодиран към никой от мобилните оператори .
Причина за продажбата е ,че този телефон (подарък ми е ) не ме удовлетворява ,като човек ползващ телефона само за АЛО ,АЛО и използването на другите ми Sony Ericsson K530i , NOKIA 1208 и NOKIA 1209 ми е напълно достатъчно .Така, че ако има желаещи за "ръчкане" на многобройните функции и приложения на тази добре направена НОКИА ,нека драснат едно лично или е-майл-че на livanov@abv.bg

Телефона е в гр.Плевен и не е проблем изпращането с ЕКОНТ и опция за проверка на пратката и работоспособността и.

Цената ,която смятам за уместна е 220.00 лева .

Ето и реални снимки - http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserI...AlbumId=135250


Поздрави !


ПРОДАДЕН !