Резултати от 1 до 6 от общо 6

РАЗПРОДАЖБА на употребявани телефони и електроника

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    3
    #1

    РАЗПРОДАЖБА на употребявани телефони и електроника

    1. Продавам NOKIA 6288. Телефона работи отлично, имало е естествено проблеми някой път при звънене след натискане на зелената слушалка не се чува нищо, но това се е случвало само няколко пъти и веднага след това се оправя (коя NOKIA не прави проблеми). В кутията има зарядно, оригинални слушалки ( но те не са в много добра изправност), 2карти памет (64MB и 512MB), кабел за USB, оригинално зарядно, книжка и CD на NOKIA. Камерата е 2MPix със светкавица и работи нормално (снимките на този модел NOKIA по принцип със светкавица на тъмно не са много добри). Панела е за смяна защото се е поизтъркал на гърба и отстрани лайсната е пукната на два ъгъла (отдолу от едната страна малко хлопа капачето, трудно се задваря но това не пречи на функционирането му ). Плъзгача на този модел NOKIA по принцип не е много добър, от самото начало е леко хлабав, а на този даже леко стърже, но зависи с каква сила се отваря. Като цяло здрав е телефона, напално изправен, добър е за слушане на музика и радио също така, и има 3G.
    Цена: 80лв.

    [img width=800 height=533]http://ickata.net/hristo/Magi-razprodajba-small/IMG_5916.JPG[/img]


    2. NOKIA C5. Телефона е нов модел , пуснат на пазара това лято. Ползван е 2 месеца (закупен е от Мтел), в отлично състояние. С 3.2MPix камера е, bluetooth, нова OVI програма за сваляне на различни апликации към телефона чрез интернет, но няма Wi-Fi. Към кутията има неизползвани оригинални слушалки, зарядно и кабел за включване към компютър и книжка. Супер е телефончето като дизайн и функции, много е елегантно.
    Цена: 220лв

    [img width=800 height=533]http://ickata.net/hristo/Magi-razprodajba-small/IMG_5940.JPG[/img]

    [img width=800 height=533]http://ickata.net/hristo/Magi-razprodajba-small/IMG_5951.JPG[/img]


    3. Дискмен AIWA XP-V32. Дискмена е от предиии сигурно 7 години. В добра изправност е, с кутия и зарядно, но батерии не съм сложила и слушалки също няма , но джака е стандартен . Има BIt Dual D/A Converter, 28mm е тънък и много удобен , хубаво е дизайнчето . Трябва да се има впредвид чее като се мърда или обръща диска прескача, но после се оправя.
    Цена: 30лв

    [img width=800 height=533]http://ickata.net/hristo/Magi-razprodajba-small/IMG_5937.JPG[/img]


    4. PHILIPS 10 in 1 HP4698 маша и преса за коса . Комплекта ми е подарък отпреди една година и е ползван някъде около 2 пъти основно за къдрене , защото пресата не е много добра за гладно икзправяне, но за някой с по тънка и не много чуплива коса ще свърши работа . Кутията има и книжка с подробно обяснение, удобна пътна чантичка и всички преставки, които се виждат в снимките, които съм качила, има и две щипки за коса към комплекта. Много хубав подарък е , но причината за която го продавам е че не е за моя тип коса ( аз съм с много гъста и чуплива коса/къдрава ). Загравя за 2 минути като температурата е една и не се регулура .
    Цена: 65лв

    [img width=800 height=600]http://ickata.net/hristo/Magi-razprodajba-small/IMG_9554.JPG[/img]

    За контакти: SKYPE megiavramova и GSM 0888547748. В София съм, но мога да изпращам по "Еконт" в цялат страна


  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:РАЗПРОДАЖБА на употребявани телефони и електроника

    Редактирах ти обявата като намалих малко големината на снимките и махнах някои от тях. Тоя големият чаршаф дето го беше постнал причини на служебният ми компютър много мъки докато зареди всичко

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    3
    #3

    Re:РАЗПРОДАЖБА на употребявани телефони и електроника

    хаха ОК , ти доста снимки си махнал, но няма проблем , видях че наистина бавничко се отваряха

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:РАЗПРОДАЖБА на употребявани телефони и електроника

    Пиле, вместо да казваш, че няма проблем кажи едно голямо благодаря на stenly, че си е губил времето да оправя кошмарната ти обява, вместо да я затрие!
    Някои хора хич нямат чувство за мярка - ти не погледна ли, че в първоначалния си вид обявата ти беше абсолютно неизползваема и беше почти невъзможно да се отвори!!!

    Ъпдейт:
    Олеле майко.
    Сега погледнах останалите снимки - ама те са по 4мб ПАРЧЕТО!!!
    Наясно ли си, че караш всеки, решил да погледне темата ти да тегли над 15МБ???
    Неграмотна работа... тези снимки общо трябва да са не повече от 300КБ.
    Сега ги изтривам всички - като се научиш на елементарна обработка с графичен редактор - заповядай и качи пак снимките си.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    3
    #5

    Re:РАЗПРОДАЖБА на употребявани телефони и електроника

    Мерси Stenly!
    Eтооо бе "пиле" оправих нещата, не сам прочела условията как са , извинявам се за което, ето накара ми се, сигнализира ми с червен надпис и много препинатлни знаци, оправих си обявата и ако друго съм сбъркала пак ще оправям .

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re:РАЗПРОДАЖБА на употребявани телефони и електроника

    Можело значи...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Части за лаптопи употребявани
    От memhomm във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-09-13, 12:54
  2. Продавам употребявани компютърни компоненти
    От ma7ro5 във форум Приключили продажби
    Отговори: 13
    Последно: 13-08-12, 22:18
  3. Продавам употребявани PC/лаптоп компоненти, телефони и др.
    От polaris във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 23-06-12, 00:09
  4. Продавам употребявани HDD 3.5" IDE 80 - 160 GB.
    От Jik във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 03-05-12, 15:50
  5. Продавам употребявани Titlebox и Airbox.
    От playbox1 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 27-03-11, 22:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе