1. Устройство - модел и наименование:

Здравейте,

I. Продавам PowerColor HD 7950 3GB GDDR5 (V2)
Картата никога не е копала, не е клоквана, гаранцията и е изтекла, защото е от гаранционна замяна. В мен е от ноември 2012г. и за това време е работила не повече от 70-80 часа. ASIC Quality на ядрото 89.7%. Може да се отключва напрежението и някои колеги тук са пускали такава карта на 1120 МХц.
Продавам я, защото по-добре при някой да вади пари, а аз да се пробвам с някоя по-евтина нВидиа Цената е ..... примерно 450 лева. Разбира се, може и да се коментира с разумни аргументи.
Видеокартата е пълен комплект, както се продава в магазина. Ако се намери някъде, все още ...

II. Памет една плочка SODIM DDR2 667 1 GB Hynix. Извадена от лаптоп Леново, работи прекрасно, без гаранция. Цена 15 лева.

III. Wi Fi модули за лаптопи:
1. Wi-Fi mini PCI-E Atheros AR5BXB61, G стандарт, изглежда така цена 8 лева (навремето го избирах, защото ставаше за Хакинтош и Мак).
2. Wi-Fi mini PCI-E Atheros AR5BXB61, G стандарт, изглежда така цената е 8 лева (навремето го избирах, защото ставаше за Хакинтош и Мак).

Предупреждавам: при несъвместимост на Уи-Фи модула с лаптопа (отнася се най-вече за Леново), няма да се разхождам за връщане на сделка за 8-12 лева. Модулите гарантирано работят с НР, Делл, Ейсър, Асус и т.н.

Предпочитам купувачи от София, с цел лично предаване и елиминиране на недоразумения и харчове по куриери.
Давам от мен три дни за похвали, жалби и рекламации. За връзка ЛС или о888- б5- о5- о4, Николай

2. Допълнителна информация
http://www.powercolor.com/au/product...res.asp?id=418

3. Състояние и гараниця

Малко употребявана, без гаранция, от мен три дни за проби.


4. Задължително -Цена, възможност за бартер?

Без бартер, цената е 450 лева и може да се коментира с разумни аргументи.


5. Задължително -Местонахождение - от кой град сте? Изпращате ли по куриер?

В София е картата, може да се прати по куриер за сметка на купувача.


6. Задължително - Контакти - телефон, Skype или Email:
За връзка ЛС или о888- б5- о5- о4, Николай

7. Снимки:

...Добавете тук.....