Резултати от 1 до 6 от общо 6

Продавам евтини гуми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    41
    #1

    Продавам евтини гуми

    Продавам две летни гуми "Планет"195/60/15 ДОТ 2107 със 7мм.грайфер на цена 60лв.
    четири броя "Мишелин пилот алпин"205/60/16 ДОТ 23О7със 6 мм.грайфер на цена 25лв за бройка,намират се в София,при нужда пращам по еконт.Продавам Мишелина понеже са ми тесни за новата кола.Връзка тук на лс.скайп dimitrov.1972 или на телефон 0879959768-Росен.
    http://roro5.snimka.bg/automobiles/gumi.573689.22535128

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:Продавам евтини гуми

    по детайлни снимки на мишелинките, защото ми се струва че само едната става за нещо.
    ако може и дот-а

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    41
    #3

    Re:Продавам евтини гуми

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    по детайлни снимки на мишелинките, защото ми се струва че само едната става за нещо.
    ако може и дот-а


    Може да съм карал само на три гуми.....Ще помоля само сериозни хора да пишат не ми се отговаря на глупави въпроси.
    П.П.Добавих дот.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #4

    Re:Продавам евтини гуми

    Цитат Първоначално публикувано от roro_5


    Може да съм карал само на една гума.....Ще помоля само сериозни хора да пишат не ми се отговаря на глупави въпроси.
    П.П.Добавих дот.
    ОФФ
    Преди да се правиш на обиден си погледни снимка 3 /където са 4 те гуми. Левите канали на 2 те външни гуми хич ги няма.
    Най вероятно са били предни гуми и колата е била с идеално регулиран мост

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    41
    #5

    Re:Продавам евтини гуми

    Не знам защо се връзвам на глупости..Качих още две снимки не виждам за какво ми говориш или само хейтака ти се трови,нямаш какво да правиш и ходиш да мажеш по темите.Писал съм къде са ако искаш ела ги виж ако не ти трябват неме занимавай с мислите си.Правил съм се на обиден....смешен си.Да ги монтирам и да пусна клипче как се държат на пътя?Кой да сложа да шофира руса ,брюнетка?На каква кола да ги сложа?Продавам тия гуми за тия пари това е,щом не ти трябват не ми мажи по темата.Благодаря.

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #6

    Re:Продавам евтини гуми

    Тия гуми са по скоро за боклука , даже да ми ги подаряват не бих ги сложил на автомобила си.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 07-12-12, 19:56
  2. продавам перфектни зимни гуми с джанти и тасове
    От yo ko във форум Приключили продажби
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-12, 22:06
  3. Продавам 4бр зимни гуми Kormoran
    От Vanquished във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 18-10-11, 11:50
  4. продавам гуми
    От seso във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 07-12-10, 10:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе