Резултати от 1 до 6 от общо 6

Продавам iPhone 4 реплика, дек Technics AZ-7 и DVD Pioneer DV-380

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    16
    #1

    Продавам iPhone 4 реплика, дек Technics AZ-7 и DVD Pioneer DV-380

    1,Въпросният телефон е с две сим карти, много добра имитация на оригинала, ползвал съм го малко по-малко от година. Беше свързано с работата ми, удобно е с един телефон в джоба, но скоро ми изтича абонамента към единия оператор и ще спирам номера, така че телефона няма да ми трябва. В комплекта има USB кабел, зарядно 220V, към което се свързва кабела, батерия NOKIA BL-4C. Общо взето телефонът не е нещо особено, има блутут, радио, аудио и видео плейъри, разглеждане на снимки, четене на електронна книга и други, две камери с VGA резолюция, преди да звъннеш винаги има опция от коя карта да е изх. повикване. Няма Wi-Fi, GPS, операционна система и т.н. Ако имаше цената щеше да е друга. Цена народна - 90 лв. 80лв.
    http://postimage.org/image/ug1gja851...age/vnffz55k7/



    2,Кабел VGA - VGA 10м., малко използван, компито беше по-далече от телевизора преди, сега е близо и кабела не ми трябва. Има нарушена външна изолация на едно място, но кабелчетата вътре са здрави. Цена - 5 лв.



    3,Жично хендсфри на NOKIA, модел HS-125, става и за репликата от точка 1. Цена - 5 лв.



    4,Жично дистанционно за видеокамера PANASONIC и каишка от същата марка. Цена - 10 лв. 7лв.



    Всичко се намира в Пловдив, може и с куриер/за сметка на получателя/ за друго населено място, но не си заслужава, заради цените, поне според мен.
    Телефони за връзка 0885798050/още малко/ или 0878383834 - Тодор или на лични.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    669
    #2

    Re:Продавам iPhone 4 реплика и други дреболии

    Някакви данни за телефона,снимки ?
    Може и на лично,заинтригуван съм.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    16
    #3

    Re:Продавам iPhone 4 реплика и други дреболии

    Нови цени на позиции 1 - 80 лв. и 4 - 7 лв.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    16
    #4

    Re:Продавам iPhone 4 реплика, дек Technics AZ 7, DVD Pioneer DV-380

    Добавям още две неща за продажба.
    5, Дек Technics RS-AZ 7. Декът е в перфектно техническо състояние и много добър външен вид. Тук можете да видите пълните технически характеристики - http://www.vintagecassette.com/Technics/RS-AZ7
    Цената, която му търся е 160лв.


    6. DVD плейър Pioneer DV-380. DVD-то работи безупречно, ъпдейтнал съм го за по-големи субтитри. Пълни технически характеристики тук - http://www.pioneer.eu/eur/products/a...0-S/index.html
    Цената, която му искам е 60лв.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    16
    #5

    Re:Продавам iPhone 4 реплика, дек Technics AZ-7 и DVD Pioneer DV-380

    Малка корекцийка на цените:
    Телефон на 75лв.
    Хендсфри на 4лв.
    Дистанционно на 6лв.
    ДВД на 50лв.

    Добавям и автощора за задно стъкло, продава се, защото си купих по-широка. Формата в разгънато положение е трапец, съответно с размери - най-широката част е 90 см., най-тясната е 70см., дължината е до 61 см., при най-разтегнато положение. Имам и крепежните елементи някъде, ще ги потърся. Цена 5лв.

    И не се срамувайте да правите предложения, всичко се коментира, най-вече цените.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. ceco2406
    Guest
    #6

    Отговор: Re:Продавам iPhone 4 реплика, дек Technics AZ 7, DVD Pioneer DV-380

    [QUOTE=todrako;541757]Добавям още две неща за продажба.
    5, Дек Technics RS-AZ 7. Декът е в перфектно техническо състояние и много добър външен вид. Тук можете да видите пълните технически характеристики - Technics RS-AZ7 Stereo Cassette Deck
    Цената, която му търся е 160лв.

    интересувам се от дека,ако не е продаден,намерете ме в скаипа като сесо66 или на тел 0887419257,от русе съм.

    - - - - - - - - - -

    [QUOTE=todrako;541757]Добавям още две неща за продажба.
    5, Дек Technics RS-AZ 7. Декът е в перфектно техническо състояние и много добър външен вид. Тук можете да видите пълните технически характеристики - http://www.vintagecassette.com/Technics/RS-AZ7
    Цената, която му търся е 160лв.

    интересувам се от дека,ако не е продаден,намерете ме в скаипа като сесо66 или на тел 0887419257,от русе съм.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам два телефона Iphone 16GB Реплика
    От playback във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 10-01-12, 21:59
  2. 5.1 ресивър PIONEER и hi-end CD плеър TECHNICS
    От shanko във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 21-06-11, 19:57
  3. Продавам : Часовник Армани - реплика
    От chorbaka във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-10, 09:23
  4. Отговори: 0
    Последно: 19-01-10, 13:46
  5. Отговори: 0
    Последно: 03-08-09, 18:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе