Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Избор на мултимедиен проектор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    11
    #16

    Отговор: Избор на мултимедиен проектор

    Благодаря за бързите препоръки
    Да стаята е малка съгласен съм , затова и предварително си поиграх да преместя все още изграждащата ми се многоканална система за да видя дали няма да имам проблем с звука в това малко помещение ..... оказа се че всичко е наред може би ватата в 2 от стените и тавана си оказва влиянието ..... а звука ми бе най голямото притеснение
    А относно ТВ вместо проектор ... да замислял съм се но 80 инча ТВ за 15 бона .... стряска
    Да те попитам защо JVC не е подходящ претендент
    Поразгледах и
    Optoma UHD65 .... честно да ти кажа не си спомням защо я изключих от наблюдаваните проектори
    Твоят 120 инчов екран от какво разтояние го гледаш

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #17

    Отговор: Избор на мултимедиен проектор

    Цитат Първоначално публикувано от GeorgiGeorgiev Виж публикацията
    Твоят 120 инчов екран от какво разтояние го гледаш [/COLOR]
    Извадих ролетката и замерих - от 3,7 до 4,5м. И от 3 метра не ми е проблем за 120 инчов екран...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    11
    #18

    Отговор: Избор на мултимедиен проектор

    Ехее значи не ми е проблем да гледам 100 инча от 3,5 м
    А за проектор какво ще ми препоръчаш

  5. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #19

    Отговор: Избор на мултимедиен проектор

    Привет, разстоянието при което гледам на 120 инча,е от 4,50 до 5,50.Най ми е комфортно за филми с субтитри на разстояние 5м, при игра на ps4 сядам на предния ред фотьойл който е на около 4м или имам и един пуф за шутър игри ми е най добре.Музика слушам пак на разстояние около 2,5-3м.от фронталните ОТ.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #20
    Цитат Първоначално публикувано от GeorgiGeorgiev Виж публикацията
    Ехее значи не ми е проблем да гледам 100 инча от 3,5 м
    А за проектор какво ще ми препоръчаш
    Изобщо не проблем, перфектно е. Аз гледам 80 инча от 2,5 м и е идеално. Личи си, че си нов в квартала. Не се притеснявай, добре си е стаичката за домашен сетъп, ако е правилно разположен.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    11
    #21

    Отговор: Избор на мултимедиен проектор

    Нов съм в квартала ... така е
    Понеже още не съм почнал изграждането на стаята всеки съвет ми е добре дошъл , и най вече относно проектора .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    3
    #22

    Отговор: Избор на мултимедиен проектор

    Цитат Първоначално публикувано от GeorgiGeorgiev Виж публикацията
    Здравейте
    Аз също обмислям закупуването на проектор и се нуждая от съвети и напътствия
    Стаята в която ще го поставя е с размери 3.8м. на 3.3м. като екрана ще е на 3.3метровата стена и същата мисля да боядисам с черен матов латекс , останалите стени ще са в средно тъмен сив матов латекс, около 50% от тавана ще е с черно , сиво и червено .
    Подовата настилка ще е с ламинат отново с матово покритие . Прозорците които ще се намират срещу екрана ще се оборудват с алуминиеви ролетни щори за да спра светлината от вън .
    Проекторите на които съм се спрял за момента са:
    Epson EH-TW9300
    BenQ W11000
    JVC DLA-X5500
    Бих се радвал да споделите мнения препоръки ..... всеки един ваш съвет ще е от полза за мен
    Здравейте,

    Освен Optoma UHD60 или Optoma UHD550X, който е с 4К кино качество може да препоръчам и проекторите на Panasonic - Panasonic PT-AT6000E:тук можеда видите параметрите. Може и да ни се обадите с радост ще помогнем за изборана подходящ проектор за домашното Ви кино. За да може да се насладите на кино изживяването и у дома. www.atlascom.bg или PROJECTOR.BG -

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Мултимедиен проектор
    От Nistel във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 27-04-16, 15:42
  2. мултимедиен проектор
    От djordjanov във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 16-02-13, 10:19
  3. мултимедиен проектор
    От djordjanov във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-12, 19:53
  4. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе