Резултати от 1 до 6 от общо 6

3D проектор с пасивни 3D очила

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    49
    #1

    3D проектор с пасивни 3D очила

    Здравейте,

    Искам да сменя сегашния си проектор с 3D такъв, но който да работи с пасивна 3D технология.
    Видях някакви доста скъпи решения с две лещи, но въпросът ми е дали има нещо по-бюджетно и дали някой ползва такъв тип проектор.

    А дали е възможно да свържа два еднакви проектора да работят в паралел и всеки един от тях да излъчва една част от видео потока, така че когато се наложат изображенията едно върху друго, и сложа поляризирани 3D очила, да видя 3D изображение? Разбира се, ще е необходим и някакъв софтуер/плеър, който да подаде разделен сигнала към всеки един от проекторите.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    49
    #2

    Отговор: 3D проектор с пасивни 3D очила

    Явно няма 3D фенове във форума.
    Както и да е, намерих и купих изгодно LG CF3D LCOS проектор. Сега ми остава да си намеря сив/сребърен екран. Някой случайно да има за продаване?

  4. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    285
    #3

    Отговор: 3D проектор с пасивни 3D очила

    Аз ползвам такъв, 100".

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #4

    Отговор: 3D проектор с пасивни 3D очила


  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    49
    #5

    Отговор: 3D проектор с пасивни 3D очила

    hristoslav2, това е хубав проектор, но се нуждае от активни 3D очила.

    Shimbadze, благодаря за инфото. Аз си купих този (100 инчов, сив). Не съм гледал още 3D, защото чакам да ми дойдат крушките (оказа се, че са за смяна), тъй като доста слабо светят. Този проектор, LG CF3D, е с две лампи, не е с една. Но с другия ми проектор се вижда доста по-добре, отколкото, когато прожектирах директно на бяла стена.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    29
    #6

    Отговор: 3D проектор с пасивни 3D очила

    Привет от 3D фен на пасивната технология!
    За сега съм с 3D телевизор LG, но като не виждам да създават нови, взех да се озъртам за алтернативата - проектор.
    Получиха ли се нещата с този LG CF3D? До колкото видях, това е единственият модел с пасивни очила и дали се намират такива или да се настройвам за технология с активни?
    Също чета, че при пасивните 3D очила, пак има разновидности - IMAX са линейни, RealD използва кръгови поляризатори, което според мен за пасивни е някакво грешно твърдение ...От кино съм купувал с надпис RealD и са съвместими при мен. При теб какъв вид са?
    Този пост е редактиран от Potrebite1; 19-02-24 в 17:35.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3д очила
    От хари62 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-02-17, 11:55
  2. Отговори: 0
    Последно: 18-05-16, 16:44
  3. 3D очила за 40AS640
    От ceco81 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 27-12-15, 19:23
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00
  5. 3D-очила от LG
    От karchev във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 14-05-13, 08:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе