Страница 72 от 72 ПърваПърва ... 2262707172
Резултати от 1,066 до 1,071 от общо 1071

Профилактика на климатик или как да си спестим пари!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. slr
    slr е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    17
    #1066

    Отговор: Профилактика на климатик или как да си спестим пари!

    Обадих се, искат 80 без да свалят турбината и 100 ако я свалят.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    747
    #1067

    Отговор: Профилактика на климатик или как да си спестим пари!

    А за свалане на цялото вътрешно тяло колко искат, защото вероятността да не ти изчистят добре топлообменника, особенно отзад, към стената е твърде голяма.

  4. slr
    slr е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    17
    #1068

    Отговор: Профилактика на климатик или как да си спестим пари!

    пуснах за 2 часа климатика на студено, но почти нищо не капа от тръбата на конденза. После 2часа работи програмата за подсушаване. След това пуснах на топло и струята беше супер влажна. Вече си мисля че климатика събира яко вода вътре в него.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    286
    #1069

    Отговор: Профилактика на климатик или как да си спестим пари!

    Цитат Първоначално публикувано от slr Виж публикацията
    пуснах за 2 часа климатика на студено, но почти нищо не капа от тръбата на конденза. После 2часа работи програмата за подсушаване. След това пуснах на топло и струята беше супер влажна. Вече си мисля че климатика събира яко вода вътре в него.
    Това преди или след профилактика? Защото, ако е след профилактика викай тия дет искат пари, за да правят поразии. Ако е преди профилактита изсипи едно шише с вода върху топлообменника и ако прелее кондезната вана на вътрешното тяло ти е запушена тръбата за изтичане на конденза.

  6. slr
    slr е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    17
    #1070

    Отговор: Профилактика на климатик или как да си спестим пари!

    Изчистиха го добре. Много кадърно момче дойде с един стажант, той ми е слагал доста климатици вече и всичко е 6. 2 часа и половина се занимава. Доста трудно ми се стори, ако някой има в моята ситуация и не го е правил или гледал поне как става да не се наема. Особенно ако климата е скъпа.
    Успех.

  7. Junior Member Аватара на adrian_dimitrov
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    100
    #1071

    Отговор: Профилактика на климатик или как да си спестим пари!

    Здравейте. Отдавна не съм писал тук заради безпроблемната работа на машините ми. Почистване на климатиците си правя сам, заради отказ на фирмата от която взех Уруру-то да си вдигат телефоните. Мой познат също не иска да дойде защото имал много монтажи и сега с профилактики не му се занимавало. Та директно на въпроса - какво мислите за почистване с парочистачка. Насочил съм се към един SC 5 EasyFix PREMIUM заради по-високото налягане. До сега чистих с японските спрейове и вряла вода с пулверизатор и излизаше прилична гняс, като преди това минавах с прахосмукачка. Идеята е да мога да почиствам по добре вътрешните редове на топлообменниците, до сега външно стават като нови.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 72 от 72 ПърваПърва ... 2262707172

Подобни теми

  1. Препарат за почистване и профилактика на климатик
    От Jackas във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 344
    Последно: 04-10-20, 21:22
  2. Профилактика и пълнене на климатик
    От zak във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 12
    Последно: 04-05-11, 00:22
  3. Отговори: 6
    Последно: 31-01-11, 13:19
  4. Колко пари сте склонни да отделите за климатик?
    От dgenov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 35
    Последно: 17-06-09, 12:32
  5. Профилактика на климатик
    От farkash във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 2
    Последно: 07-09-08, 22:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе