Резултати от 1 до 6 от общо 6

ASUS TUSL2-C PROBLEMI

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    62
    #1

    ASUS TUSL2-C PROBLEMI

    Imam (2) seriozni problema s MB ASUS TUSL2-C 815EP:

    1) Pod win XP mi troshi golemi arhivi, bilo to ot CDRW,DVD ta dori ot HDD-to.Interesnoto tuk e 4e pod win 98SE vsi4ko e OK??? Slagah nai novite drv i BIOS i ne stava, abe edna igra ne moa da pusna pod XP se garmi na cab,zip i dr.

    2) Kato e studeno PC-to (kato ne e rabotilo pone 4as dori i lete) kat go pusna i mi otvaria samo biosa v stranicata za nastroiki na CPU. Mnogo gadno treba se F10 i enter, no pri sledvasht restart vsi4ko e OK.Ne e bateriata na Biosa i zahranvaneto drugo e.

    A i oshte neshto da go eba v ASUS-a kat igraia Diablo 2 pod XP i do 5-10 min zverski mi se resetva PC-to.Pri win 98 e ekstra abe mani mani...

    De nekoi ako se e sblaskval (i reshaval) nekoi ot problemite neka pishe tuk ili na lachezar@abv.bg

    Please daite savet da se borim ili da go maham ASUS-a(i s kakvo evtino i hubano da go zamenia).

    Predvaritelno blagodaria.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #2

    ASUS TUSL2-C PROBLEMI

    Znachi tva s restarta v windows se oprvia sled Windows Key + Pause Key > Advanced > Startup & Recovery > Settings > Mahash Auto. Restart. Samo che tova ne e reshenie spored men. Purvo resetvash BIOS opciite (t.e. da se mahne vsiakakuv overclock deto e praven) i gledash kakvo stava. Sled tova vij dali dunoto ne e prezahraneno ili obratnoto zaradi 3te IDE ustroistva. Ne na posledno miasto ako pametta e 2x256 primerno ostaviash samo ednata plochka na posleden slot i testvash. ASUS imat mnogo golemi problemi s ram supporta oshte ot cusl nasam... ""

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    ASUS TUSL2-C PROBLEMI

    Абе пич, ами как няма да ти се рестартира, като си клокнал процесора на 133 ... То верно има процесори дето без проблем издържат ама твоя явно не е такъв. Я пробвай и вземи върни пак на 100ФСБ и да видим дали ще ги прави тея номера!

    Не е от дъното а от клокнатия процесор да знаеш, имам 3 такива дъна и самия факт, че ти вади менюто в БИОС трябва да ти говори нещо. Ще те посъветвам да си вземеш някой доста по-голям вентилатор или да намалиш доста волтажа ако искаш да нямаш проблеми.



    И още нещо - TUSL2-C е най-доброто дъно за P3 и Celeron според мене !

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #4

    ASUS TUSL2-C PROBLEMI

    Za da reshis problema, parwo trqbwa da razberes dali problema e ot samoto dano (defektno primerno). Mahni wsqkakwi dipalnitelni karti - modem, cd, cdrw, lan, sound card I OSTAVI SAMO 256MB ako ima wazmojnost... sloji na 1000 i probwai dali pak ste zabiwa. Sloji Intel INF update + Intel Application Accelerator 2.22. Probwaj w XP - ubedi se che diska raboti w DMA. sega ako ne zabiwa, sloji procesora na 1.65V, pametta na naj-bavnite settingi, syshto spri wsqkakwi extri kato delayed transaction i dr. Pochni poleka da wdigas chestotta na CPU. Tualantinite rabotqt na 1500 po princip, no pri tebe zaradi pametta moje bi nqma da stane. Az sam imal nqkolko TUSL2-C abs nikakwi probs nqmam.

    poleka slagai platkite i cdromite. moje zahranwaneto da se tovari i zaradi nego da zabiwa.



    Edno e sigurno - danoto kato model e perfectno.



    Uspeh.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    62
    #5

    ASUS TUSL2-C PROBLEMI

    Tova s CPU-to e yasno she go namalim makar po moi spomeni odavna go kloknah no togava niamashe problem a pak i go sledia s blginkata iPanel.To moje CPU-to da se e sduhalo.

    Ama pak vi kazvam 4e ne razbiram sho mi 4upi golemi arhivi XP-to.Slojil sam Sloji Intel INF update i Intel Application Accelerator 2.22 ima DMA 5 i pak se ebava a staria 98SE bez nikakvi INF vsi4ko e OK shot kat gi sloja (Intel INF update pod 98) ne mi otvaria selfextract ace-ta.Obshto vzeto skapana rabota[V]

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #6

    ASUS TUSL2-C PROBLEMI

    ama ti probwa li probwa li da mahnes wsichko wazmojno kato hardware ot kompa za da probwas pak w XP.



    ako neshto ne e kakto trqbwa s kompa, parwo XP ste go useti. 9x windowsite sa po-tolerantni kam problemni mashini

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 27-09-06, 09:42
  2. Дъно TUSL2-C и AGP4x
    От SpAwN във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 24-12-02, 23:54
  3. Tweaked BIOS 1012 za ASUS TUSL2-C
    От solo2003 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 20-11-02, 00:22
  4. Problemi s Asus V8200 Ti 200 i Abit KX7-333
    От nike_d във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 19-07-02, 22:03
  5. Поевтинен ASUS TUSL2-C само за БГ?
    От King във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 10-11-01, 11:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе