Резултати от 1 до 4 от общо 4

Indesit IWE 6125 пералня

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    8
    #1

    Indesit IWE 6125 пералня

    Здравейте,имам пералня Индезит модел IWE6125.При центрофуга напоследък е станала доста шумна.Едно сериозно виене.Освен това веднъж даде грешка F12 преди няколко пранета.Оттогава грешки не е давала.Пералнята си пере и завършва програмите нормално ,но вие яко при центрофугиране.Друго което забелязах е ,че на програма 3 нормалното времетраене което е 2 часа и го изписва на дисплея отвреме на време се сменя на 2ч и 20мин за около 2 сек и после пак 2 ч.Пералнята е на 5 години.Въпроса ми е какво и е на машината,има ли смисъл от ремонт и ако да- съвет за майстор или фирма?От София съм.
    Ако няма смисъл от ремонт - каква пералня?Нова или втора употреба?Бюджет 500-600лв.

  2.  
     
  3. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #2

    Отговор: Indesit IWE 6125 пералня

    Aко ще се купува нова , мога да препоръчам да погледнеш новите модели на Whirpool - примерно това. Аз лично ползвам от 2007г. Whirpool-AWE9725 (А+)с горно пълнене и не ми е правила нито един проблем досега - пска се по 1 пералня на 2 дни .

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #3

    Отговор: Indesit IWE 6125 пералня

    Цитат Първоначално публикувано от Filip Dimitrov Виж публикацията
    Здравейте,имам пералня Индезит модел IWE6125.При центрофуга напоследък е станала доста шумна.Едно сериозно виене.Освен това веднъж даде грешка F12 преди няколко пранета.Оттогава грешки не е давала.Пералнята си пере и завършва програмите нормално ,но вие яко при центрофугиране.Друго което забелязах е ,че на програма 3 нормалното времетраене което е 2 часа и го изписва на дисплея отвреме на време се сменя на 2ч и 20мин за около 2 сек и после пак 2 ч.Пералнята е на 5 години.Въпроса ми е какво и е на машината,има ли смисъл от ремонт и ако да- съвет за майстор или фирма?От София съм.
    Ако няма смисъл от ремонт - каква пералня?Нова или втора употреба?Бюджет 500-600лв.
    Лагери и семеринг.Ремонта е под 100лв

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    8
    #4

    Отговор: Indesit IWE 6125 пералня

    Цитат Първоначално публикувано от badr Виж публикацията
    Лагери и семеринг.Ремонта е под 100лв
    Да препоръчате някой добър майстор,ако знаете?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. пералня INDESIT WIXL85
    От todor botev във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 31-12-12, 01:27
  2. Пералня Indesit и грешка F2
    От snej_ във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 07-09-12, 21:49
  3. Проблем с барабана на пералня Indesit
    От Lupus във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 13
    Последно: 02-09-09, 21:45
  4. Пералня Indesit 800 оборота
    От FlexFit във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 05-06-09, 10:49
  5. Пералня Indesit
    От krasiika във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 16-12-07, 16:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе